Žmonės ir technika

Automobilio priežiūra – kas, kaip ir kada?

Prieš ilgiausias vasaros keliones ir neplanuotas išvykas variklio patikra yra privaloma, tam, kad neužkluptų netikėtos situacijos ir esant kažkur viduryje niekur nereikėtų kviestis mechaninės pagalbos. Tačiau iš tiesų, norint, kad automobilis tarnautų ilgus metus ir džiugintų kaip geriausias kelionių kompanionas, rūpintis juo reikėtų nuolatos. ŠĮkart pateikiame kelis svarbiausius dalykus, kurių nereikėtų pamiršti. (daugiau…)

Paskelbta prieš
Žmonės ir technika

Robotai keičia namų tvarkymo įpročius

Kaip dažnai pagalvojote, kad šį šeštadienį tai jau tikrai leisite sau visą dieną drybsoti ant sofos priešais televizorių ir pamiršite visus namų tvarkymosi darbus? Tikėtina, kad apie tai svajoja kas antra namų šeimininkė. Nes kartais tiesiog norisi užsimiršti ir leisti sau kažką nuveikti, o ne visą dieną tvarkyti tai, prie ko neišėjo prieiti per visą praėjusią savaitę. Šiandien tai galima nesunkiai išpildyti, kad siūlome į savo kalėdinių dovanų sąrašą įrašyti ir namams skirtus robotus, nes būtent jie šiandien keičia įpročius namuose. Tad šįkart apie tai, kodėl Jūsų dėmesio susilaukti turėtų dulkių siurbliai “iRobot. (daugiau…)

Paskelbta prieš
Žmonės ir technika

Kaip saugiai naudotis aukšto plovimo įranga?

Nors lietuviai puikiai žino, kad „atsarga gėdos nedaro“, tačiau tiems, kurie ką tik pradėjo naudotis aukšto slėgio plovimo įranga, visada siūloma naudojimosi gidą perskaityti mažiausiai tris kartus. Lėtai, neskubant ir pakankamai įsigilinant. Nes, pasirodo, tai yra viena iš dažniausiai daromų klaidų. Apie tai, kokių klaidų dar reikėtų vengti pasakojame truputį išsamiau. (daugiau…)

Paskelbta prieš
Žmonės ir technika

Kokiu filmų žanrai šiuo metu yra populiariausi?

Savo laisvalaikio dažnai neatsiejame nuo filmų žiūrėjimo. Interneto TV siūlo žiūrėti įvairius žanrus: komedijas, romantikos, trilerius, siaubo ir kitus. Vis dėlto kartais yra sudėtinga išsirinkti tinkamiausią. Be abejonės, vertėtų atkreipti dėmesį į įvertinimą ir komentarus. Jie dažniausiai suteikia daugiausiai informacijos apie filmą. (daugiau…)

Paskelbta prieš
Žmonės ir technika

Sodo darbai su nuosavu traktoriumi – lengvesni

Vasara – žolės pjovimo ir sodo darbų sezonas. Dar jai nė neatėjus prasideda toks darbymetis, kad pradedama tik ir galvoti apie priemones, kurios palengvintų visą tą kančią. Ji dažniausiai ir labiausiai kankina tuos, kurie veją prižiūrėti turi ne tik namuose, bet dar ir darbe. pailsta ir rankos, ir kojoms, o kai plotas – nemažas, tai ir energijos reikia gerokai daugiau. Ją kepinanti saulės dažniausiai išsunkia taip, kad daugiau nieko nesinori. mūsų siūlymas – pasilengvinti savo darbus įsigijus traktoriuką. Kokį rinktis, kada rinktis ir kaip valdyti – pasakojame plačiau. (daugiau…)

Paskelbta prieš