Žmonės ir technika

Ką verta žinoti perkant automobilio dalis?

Tvarkingas ir patikimas automobilis svarbi mūsų sėkmingos ir produktyvios kasdienybės dalis. Tačiau kaip ir kiekviena techninė priemonė jis reikalauja nuolatinės priežiūros ir rūpesčio. Jums bus reikalingos ir įvairios valymo bei priežiūros priemonės, ir atsarginės auto detalės. Ką vertėtų žinoti ir apie ką susimastyti prireikus atsinaujinti kai kurias automobilio dalis? Kur yra patogiausia jas pirkti bei kokio asortimento galime tikėtis? Į šiuos klausimus tikimės atsakyti apačioje. (daugiau…)

Paskelbta prieš
Žmonės ir technika

Apie žemės ūkio techniką

Kasdienis žemės ūkis neapsieina be įvairios technikos naudojimo – reikalingi traktoriai bei kita įranga, užtikrinanti derliaus priežiūrą ir nuėmimą. Šiuolaikinis ūkininkas žino, ko jam reikia – svarbu protingas kainos ir kokybės santykis. Jį užtikrina Deutz Fahr kuriama įranga (daugiau informacijos rasite Salvis.lt). Tad ką apie tai reikia žinoti, kad pasirinktumėte teisingai?

(daugiau…)

Paskelbta prieš
Žmonės ir technika

Ką žinoti prireikus remontuoti variklį?

Kone vienintelis dalykas, be ko įsivaizduoti bet kokią mašiną neįmanoma, tai variklis. Nors šis mechanizmas ir yra naudojamas itin dažnai, jis vis dar yra vienas iš sudėtingesnių ar net sudėtingiausias, todėl ir jo gedimai per ilgą eksploatacijos laikotarpį yra neišvengiami. Vienas iš svarbiausių su variklių remontu susijusių dalykų, tai remonto darbų patikėjimas į tinkamas rankas, nes tik taip galėsite būti įsitikinę, kad problemų ateityje bus kuo įmanoma mažiau. Žinoma, atsidurti kelkraštyje nenori niekas, visgi apsidrausti ir šį tą žinoti iš anksto labai pravartu.

(daugiau…)

Paskelbta prieš
Žmonės ir technika

Kaip išsirinkti tinkamą oro kompresorių?

Oro kompresorius – naudingas įrenginys tiek namie, tiek įvairiose dirbtuvėse ar statybvietėse. Visgi perkant šį prietaisą pirmą kartą gali kilti šiokių tokių keblumų, nes reikia gerai apsvarstyti tam tikrus aspektus, kurie nulems, kokiomis funkcijomis ir savybėmis pasižymintį kompresorių turėsite įsigyti. Tam, kad būtų paprasčiau tai padaryti, apžvelgsime, kuo skiriasi įvairūs oro kompresoriai ir padėsime išsirinkti tokį, kuris geriausiai atitiks Jūsų poreikius. (daugiau…)

Paskelbta prieš