Atėjus šaltajam sezonui darosi neramu, kad galime daug greičiau peršalti. Taip pat, bijome, kad mašinos akumuliatorius paspaudus didesniam šaltukui neužsikurs. Vitaminai sustiprins imunitetą, o nauji akumuliatoriai iš parduotuvės „Autoaibė“ užtikrins, kad automobilis užsives kiekvieną rytą. Tačiau išsirinkti vitaminus gali būti lengviau, negu naują akumuliatorių, todėl pateiksime kelias nuorodas, kaip neprašauti ir išsirinkti tinkamiausią savo automobiliui.

Gamintojo rekomendacijos

Jokia transporto priemonė nevažiuos be akumuliatoriaus. Parduotuvėse galybė įvairiausių akumuliatorių, įvairiausi gamintojai ir skaitmenys ant pačių akumuliatorių reiškiantys nesuprantamus dalykus. Pats paprasčiausias ir lengviausias būdas įsigyti gerą ir tinkamą akumuliatorių yra sekti transporto priemonės gamintojų nurodymus. Jeigu nesate tikri, galite susirasti informacijos internete apie tai, kokį variklį rekomenduoja skirtingiems automobilių modeliams pats gamintojas. Nepavykus rasti belieka pasikonsultuoti tik su tikrai patikimais profesionalais, detaliai papasakoti ne tik automobilio markę ir modelį, bet variklio ir kitus svarbius duomenis.

Tinkamas dydis

Parduotuvėje „Autoaibė“ akumuliatoriai tik pačios aukščiausios kokybės, tačiau to nepakanka norint įsigyti tinkantį akumuliatorių. Labai svarbu žinoti patį akumuliatoriaus dydį. Įsigijus per mažą – šis įvairiais judės, bus nestabilus ir daužysis į kitas detales. Per didelio akumuliatoriaus paprasčiausiai neįtalpinsite. Informaciją apie tai, koks yra jūsų akumuliatoriaus dydis galite rasti ant pačios detalės. Jeigu ši yra labai sena ir nebesimato jokių skaitmenų ar žodžių, esant galimybei galite nesinešti patį akumuliatorių į automobilių detalių saloną, arba nuvažiuoti į servisą ir paprašyti ten dirbančių mechanikų konsultacijos.

Tinkamas galingumas

Dažnas klaida įsigyjant akumuliatorių yra pirkimas per daug galingo akumuliatoriaus. Didesnė galia ne visada gali reikšti geriausią pasirinkimą jūsų varikliui. Jeigu automobilyje naudojate daug elektronikos, ar daug klausote muzikos per galingą muzikos sistemą, truputį galingesnis akumuliatorius gali būti naudingas, tačiau ne per daug.

Akumuliatoriai iš parduotuvės „Autoaibė“ nenuvils jūsų šaltą žiemos rytą, kai prie didelio minuso teks vykti į darbą, ar bet kur kitur. Perkant naują rekomenduojama laikytis gamintojo nurodymų, žinoti tikslų dydį bei neperspausti su galingumus. Iškilus bet kokiems neaiškumams visada patariama pasikonsultuoti su profesionalais ir išgirsti jų nuomonės.

Kategorijos: Žmonės ir technika