Verslas neatsiejamas nuo nuolatinių pokyčių ir netikėtumų. Viską suplanuoti, numatyti šioje srityje išties nelengva. Tačiau nuoseklus procesų valdymas – būtinas. Jį palengvinti gali „Sekasoft“. Ši įmonė puikiai supranta verslo poreikius, tad gali pasiūlyti efektyvius, šiuolaikiškus sprendimus įvairiausioms problemoms. Jos ekspertai gali pateikti kelis patarimus, kaip pasiruošti ir kaip sėkmingai pasirūpinti procesų valdymu.

Įvardykite problemas

Kas atima daugiausiai jūsų pačių ir darbuotojų laiko? Sutarčių parengimas? Komercinių pasiūlymų ruošimas? Dokumentų korekcija ir tvirtinimas? Kiti darbai? Tiksliai žinodami, kad kelia daugiausiai rūpesčių, sprendimą rasite greičiau. Be to, taip bus lengviau ir įvertinti pritaikytų sprendimų naudą.

Aiškiai žinokite, kokio rezultato norite

Suvaldyti procesus nėra paprasta, tačiau tai – įmanoma. Įvardijus didžiausias problemas, verta pagalvoti, kiek lengviau turi pasidaryti pritaikius tam tikrus valdymo sprendimus. Nepamirškite, kad, pavyzdžiui, pritaikius valdymo sistemą, gali prireikti sumažinti darbuotojų skaičių. Tikslas gali būti tiek padidintas produktyvumas, našumas, tiek didesnis darbuotojų pasitenkinimas įmone, tiek sutaupytas jų laikas.

Įsitikinkite, kad procesų valdymas susietas su kitais tikslais

Kaip teigia „Sekasoft“ komanda, geriausi rezultatai pasiekiami iškart rūpinantis keliomis įmonės problemomis. Galbūt verta investuoti ne tik į procesų, bet ir informacijos ar komunikacijos valdymo sistemą? Toks derinys gali ir pagreitinti, ir pagerinti tikslo įgyvendinimą.

Neskubėkite

Tam, kad pokyčiai būtų įgyvendinti, reikia laiko. Jei norite, kad procesai būtų valdomi nuosekliai, ir efektyvūs principai būtų taikomi ne tik savaitę ar dvi, neskubėkite. Turite tinkamai informuoti darbuotojus apie laukiančius pokyčius, paaiškinti, kodėl jų reikia. Be to, jei diegsite sistemą, būtinai turite skirti laiko apmokymams. Tai ypatingai svarbu, jei įmonėje dalis darbuotojų pasižymi menku kompiuteriniu raštingumu. Gali prireikti ne vieno mokymų kurso, tad būkite tam pasirengę.

Rodykite pavyzdį

Nuolat priminkite ir paaiškinkite komandai, kaip sėkmingai taikyti procesų valdymo principus. Jei darbuotojai jaus nuolatinį rūpestį, dėmesingumą, jie su pokyčiais susigyvens greičiau ir sėkmingiau. Raskite grupelę žmonių, kurie procesams keisti skirtų itin daug dėmesio – tegul jie rodo pavyzdį. Tačiau dar geriau, jei pavyzdžiais bus patys vadovai.

Kaip teigia „Sekasoft“ specialistai, procesų valdymas tikrai gali būti iššūkiu. Vis dėlto pritaikius šiuolaikiškas sistemas tikslus galima pasiekti lengviau. Greiti, efektyvūs, patogūs veiksmai, atliekami tvarkant įvairius verslo procesus – tai realybė, kuriai tereikia sumanumo.

Kategorijos: Kita