Radote jaukų, patogaus išplanavimo butuką geroje miesto vietoje, tačiau vienintelis trūkumas – vietos stoka? Su šia problema susiduria vis daugiau gyventojų. Ką daryti, kai norisi turėti viską, ko reikia, tačiau būsto erdvė diktuoja savo taisykles ir įspraudė Jus į savo ankštus rėmus? Išeitis paprasta – daugiafunkciniai ir transformuojami baldai. Dar nespėjus pateikti klausimo, kas tai yra, iškart pateikiame atsakymus.

Kuo pasižymi transformuojami baldai?

Taip, šis pavadinimas iš tikrųjų reiškia tai, kas pirmiausia šauna į galvą – šiuos baldus galima perdėlioti įvairiais būdais, praplėsti jų apimtis, performuoti ir panaudoti skirtingiems poreikiams. Vienas baldas gali atlikti keletą funkcijų, nors vizualiai to nė nepamatysite. Anot Smartbaldai.lt  atstovų, baldai transformeriai yra sukurti šiuolaikiškiems ir patogumą vertinantiems žmonėms. Viename balde suderinamos kelių baldų funkcijos, o tai suteikia lankstumo, leidžia jaustis laisviau ir kūrybiškiau.

Kokie gali būti transformuojami baldai?

Toks pavadinimas neabejotinai suteikia peno vaizduotei, tačiau pateiksime kiek žemiškesnių praktinių pavyzdžių. Tai gali būti spinta su įmontuota lova viduje, išskleidžiami stalai, kuriuos pagal poreikį galima padaryti didesnius arba mažesnius, pakeisti jų aukštį. Yra net tokių transformuojamų stalų, kuriuos galima taip sumažinti, kad paslėpsite juos po lova ar spintoje. Taip pat jie gali turėti ir talpyklas ar tam tikrus „užslaptintus“ skyrius, kurie leis sutalpinti įvairius daiktus.

Kodėl rinktis daugiafunkcinius baldus?

Baldai transformeriai, esantys Smartbaldai.lt pasiūloje, pirmiausia, padeda sutaupyti vietos. Pavyzdžiui, jeigu turite spintą-lovą, dienos metu lova gali būti pakelta ir ji visiškai nekliudys, o nuleisite ją tik naktį. Tuo pačiu turėsite papildomos vietos daiktams ar drabužiams laikyti.

Antra, šie baldai, nepaisant savo stulbinančio funkcionalumo, yra pakankamai lengvai pritaikomi interjere. Jie atrodo moderniai, nėra „perkrauti“ įvairiomis dekoro detalėmis, todėl tiks ir minimalistinį interjero dizainą mėgstantiems gyventojams.

Ir trečia, jie yra itin mobilūs, lengva keisti jų buvimo vietą erdvėje ar patogiai transportuoti iš vienos vietos į kitą. Ši savybė yra ypač pravarti tiems, kurie dažnai keičia savo gyvenamąją vietą.

Baldai transformeriai gali palengvinti Jūsų gyvenimą ir suteikti būstui daugiau erdvės. Apsilankykite Smartbaldai.lt ir išsirinkite norimus baldus, kurie atitiks visus poreikius.

Kategorijos: Namai