Gyvename laikotarpiu, kai naujosios technologijos sau vietos randa beveik kiekvienoje gyvenimo srityje: nuo darbo iki lovos santykių. Mobilieji telefonai, kompiuteriai, kavos aparatai ir… vibratoriai. Šiuos taip pat galima priskirti prie šiuolaikinių technologijų, visgi, nuo tada, kai jie buvo išrasti, funkcija forma ir net naudojimo tikslas gerokai pasikeitė.

„Isterinėms“ moterims raminti

Pirmasis vibratorius sukurtas buvo kaip gydymo priemonė. ir tai buvo viena iš populiariausių dovanų, kurių vyrai ieškodavo savo žmonoms. Kodėl? Buvo tikima, kad stiprios moterų nuotaikos kaitos, pykčiai, nerimas irzlumas ir viskas kas šiandien būtų priskirta priešmenstruaciniam sindromui kitaip žinomam kaip PMS, tuo metu buvo priskiriama isterijai. Norint įveikti šį moterišką sutrikimą, gydytojai pasitelkdavo dubens masažo terapijas, kurias vėliau keitė sukurti vibratoriai. Tuo metu jie buvo griozdiški, dideli kuru ir elektra varomi aparatai, į šiandienių technologijų vibratorius net nepanašūs. Tačiau savo funkciją atliko puikiai.

Šiandien dominuoja modernumas

Taip, tikra tiesa, kad šiandien gaminant vibratorius daugiau dėmesio atsižvelgiama į jų inovatyvumą ir, savaime aišku, naudojamas medžiagas. Tad šiandien jų galima rasti ir guminių, ir plastikinių ir silikoninių. Ir kiekvienas jų sukelia skirtingus pojūčius. Be to, daugelis jų turi funkciją, kuri leidžia keisti vibracijų intensyvumą. Jei manote, kad vibratorius yra nereikalingas žaisliukas, galvokite iš naujo. Nes jį ir šiandien rekomenduoja gydytojai. Kyla klausimas kodėl?

• Vibratoriai leidžia prailginti įžanginius žaidimus, taip moteriai sukeliant didesnį susijaudinimą ir išvengiant sauso makšties problemos;
• Papildo seksą ir tampa puikiai lytinio gyvenimo paįvairinimo priemone;
• Pagaliau – atsiranda galimybė moteriai patirti orgazmą, kuris taip [at turi įtakos ir moterų sveikatai.

Technologijos lytiniame gyvenime iš tiesų nėra nieko naujo. Šiais laikais rasti galima ne tik išmanius vibruojantis ir malonumą sukeliančius prietaisus, bet ir protingus prezervatyvus, kitaip žinomus kaip specialius išmaniuosius žiedus, skaičiuojančius sekso metu sudegintas kalorijas, judėjimo greitį ir dar galybę kitų dalykų. Kuo toliau, tuo labiau išmanumas skverbiasi į visas gyvenimo sritis, o seksas – ne išimtis. Tegul įsigytas vibratorius suteiks naujų pojūčių ir įneš daugiau spalvų į rutiną, taip kaip tai padarė ir kitos technologijos.

Kategorijos: Uncategorized