Vasara – žolės pjovimo ir sodo darbų sezonas. Dar jai nė neatėjus prasideda toks darbymetis, kad pradedama tik ir galvoti apie priemones, kurios palengvintų visą tą kančią. Ji dažniausiai ir labiausiai kankina tuos, kurie veją prižiūrėti turi ne tik namuose, bet dar ir darbe. pailsta ir rankos, ir kojoms, o kai plotas – nemažas, tai ir energijos reikia gerokai daugiau. Ją kepinanti saulės dažniausiai išsunkia taip, kad daugiau nieko nesinori. mūsų siūlymas – pasilengvinti savo darbus įsigijus traktoriuką. Kokį rinktis, kada rinktis ir kaip valdyti – pasakojame plačiau.

Skirtingos traktoriukų rūšys

Tikėtina, kad pagalvojus apie traktoriuką, įsivaizduojate tik vieną – tą, kuris važinėja milžiniškuose futbolo stadionuose, o vairuotojas jame linksmai linguoja. Apie jį taip pat papasakosime, tačiau jų yra ir daugiau.

Nulinio apsisukimo traktorius

Šį rinktis siūlome būtent tiems, kurie dirba su ypač dideliais plotais. Aišku, tiks ir tiems, kurie turi ir milžinišką sodą, o paprastos žoliapjovės neužtenka. Nulinio laipsnio apsisukimas leidžia apsisukti aplink savo ašį nepaliekant jokių nenupjautų žolės plotelių, tad darbas yra daug lengvesnis ir greitesnis. Platus, su patogia sėdyne, o svarbiausia – galingas.

• Sodo traktoriukas

Tai priemonė, turinti galybę įvairiausių darbą palengvinančių priedų, veikianti ypač paprastai ir pasižyminti ilgaamže partneryste. Jo valdymas paremtas pedalais, tad yra patogus ir ypač lengvai perprantamas. Baimės neliks net perduodant šį daiktą valdyti visai tokiuose darbuose nepatyrusiai žmonai. O geriausia tai, kad šį traktoriuką galite pritaikyti ne tik vasarą, bet ir kitais sezonais ir ne tik žolei pjauti.

• Rider traktoriukas

Šis kiek kitoks nei nulinio apsisukimo traktorius, tačiau tai vienas iš smagiausių šio tipo priemonių. Jis pasiekia sunkiausiai pasiekiamas vietas, aplenkia įvairiausias kliūtis ir darbas su juo – vienas malonumas. Labiausiai rekomenduojama rider traktoriukus rinktis mažesniems plotams, ankštoms vietoms, kuriose elgtis reikia itin atsargiai. Daugeliu atvejų nupjauti žolę po į žemę įkastais suoliukais ar aplink stulpus yra labai sudėtinga ir prireikia trimerio pagalbos. Tačiau šie agregatai sunkūs, o rider traktoriukas – tarsi sukurtas tokiems darbams.

Mažas, didelis ar vidutinis sodas – žolę pjauti reikia visur. Ir šis darbas vargina. O dar labiau vargina kelių skirtingų prietaisų priežiūra. Išsirinkite vieną, Jums tinkamiausią traktoriuką ir džiaukitės paprastu, lengvu darbu bei įranga, kuri padės atlikti kelis darbus vienu metu. Tegul ne tik vasarą, bet ir kitais sezonais darbai sode iš kančios taps vienu malonumu.

Kategorijos: Žmonės ir technika