Kaip dažnai pagalvojote, kad šį šeštadienį tai jau tikrai leisite sau visą dieną drybsoti ant sofos priešais televizorių ir pamiršite visus namų tvarkymosi darbus? Tikėtina, kad apie tai svajoja kas antra namų šeimininkė. Nes kartais tiesiog norisi užsimiršti ir leisti sau kažką nuveikti, o ne visą dieną tvarkyti tai, prie ko neišėjo prieiti per visą praėjusią savaitę. Šiandien tai galima nesunkiai išpildyti, kad siūlome į savo kalėdinių dovanų sąrašą įrašyti ir namams skirtus robotus, nes būtent jie šiandien keičia įpročius namuose. Tad šįkart apie tai, kodėl Jūsų dėmesio susilaukti turėtų dulkių siurbliai “iRobot.

Paprastas naudojimas ir galimybė leisti sau daugiau

Antrasis klausimas, kurį labai knieti užduoti dar prieš pradedant kalbėti apie robotų didžiausius privalumus, yra – kaip dažnai tenka aukoti savo laisvalaikį namų tvarkymui? Ar atėjus šeštadieniui, neleidžiate sau ilgiau pasivartyti lovoje, vien todėl, kad Jūsų laukia dulkėmis aplipusios lentynos, nešvarūs langai ir savaitę laiko nevalytos grindys? Manome, kad jau atėjo laikas, kai galite sau leisti ilgiau snūstelti.

Dulkių siurbliai “iRobot” – tai vientisas, paprastas valymas, dulkių, plaukų ir purvo surinkimas net palei sienas ir dar pasirenkamas trijų lygių valymas. Fantastika, ar ne?

Šiandien paskaitykite knygą

Sunku suprasti, kad šeštadienio rytą galite leisti su dar neatvėsusios kavos puodeliu ir seniai vartyta knyga ar žurnalu? O Jūs pabandykite! Visi nešvarumai Jums nebeturės reikšmės, kai už grindų valymą už Jus atliks mažas robotukas. Be to, jį valdyti galėsite ir pasiėmę mobilųjį telefoną. Jame dar galėsite rasti net valymo istoriją, tad gyvenimas gali virsti dvigubai paprastesniu.

Tiesiog leiskite sau daugiau. Padėkite vaikams padaryti namų darbus, iškepkite skaniausią varškės apkepą, negalvodamos, kad tuoj teks valyti grindis, nes ant žemės krinta varškės trupiniai. Atskleiskite save iš kitos pusės, ne tik iš buitinės ir namų tvarkymo. Tegul namų tvarkymasis bus paprastas, lengvas ir leidžiantis JUms pamiršti baisiausius ir labiausiai erzinančius darbus. Nes robotai šiandien tai leidžia.

Kategorijos: Žmonės ir technika