Norintiems pagražinti savo namus labai svarbūs ir langų uždengimai, kurie prisideda prie bendros nuotaikos kūrimo. Įvairioms erdvių atmosferoms sukurti reikalingi roletai. Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir kituose didžiuosiuose miestuose gaminami langų uždengimai kuriami tam, kad kiekvienas Jūsų kambarys išsiskirtų.

Kokius roletus Jums reikėtų rinktis?

Šiuo metu yra sukurta daug skirtingų roletų rūšių. Galite rasti valdomų iš viršaus į apačią, tokių, kurie naudoja dvigubus audinius. Tam tikrą roleto tipą reikėtų rinktis pagal kambario interjerą ir norimą funkciją. Pavyzdžiui, jei renkatės roletus vaikų kambariui, kur svarbiau išlaikyti privatumą nei uždengti nuo šviesos, tuomet jums būtų pravartesni iš apačios į viršų valdomi roletai. Jei tai kambarys, kuriame leidžiate ir dieną, ir naktį, tuomet jums rekomenduojami dviejų audinių roletai. Jais naudodamiesi galėsite sumažinti saulės srautą dienos metu ir visiškai uždengti kambarį saulei suintensyvėjus ar nusileidus.

Audinių pasirinkimas

Skirtingose įmonėse gaminami roletai yra iš audinių, užtikrinančių įvairias savybes. Pavyzdžiui, įmonės „Domus Lumina“ kuriami roletai Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir kituose miestuose orientuojasi į naujausias technologijas, todėl ir pradėjo teikti „Dizaino Spaustuvės“ paslaugas: ant norimų roletų atspausdinti aukštos kokybės atvaizdą. Nors roletai primena paprastus foto roletus, jie skiriasi tuo, kad galima pasirinkti daugiau audinių. Vieni gali erdves tiesiog užtamsinti, kiti apsaugo jas nuo žalingų UV spindulių dienos metu. Kai kurie roletai gali visiškai užtamsinti kambarį ir leisti išsimiegoti net jei saulė jau pakilus. Jautriose aplinkose, pavyzdžiui, mokyklose, darželiuose, pakabinti langų uždengimai, tarp jų ir roletai, turi būti įvertinti specialiu sertifikatu, įrodančiu, kad jie neturi kenksmingų ar alergeninių dalelių.

langai

Kokiuose kambariuose kabinti?

Dėl didelio roletų spalvų ir tipų pasirinkimų, jie gali tikti vos ne visuose kambariuose. Kiekvienoje erdvėje svarbu pasirinkti tokius roletus, kurie geriausiai užtikrintų poreikių įgyvendinimą:

  • miegamajame jie turėtų visiškai uždengti šviesą;
  • virtuvėje ir vonioje jie turi būti atsparūs drėgmei;
  • vaikų kambaryje gali būti specialūs foto roletai su parinktais mėgstamais personažais;
  • darbo kambaryje roletai turėtų neleisti saulei trukdyti darbui su ekranais.

Svarbiausia renkantis roletus, kad būtų geriausiai uždengti į pietus atsukti langai, nes jie gauna daugiausia saulės spindulių dienos metu. Tinkamai parinkti roletai gali padėti ir išlaikyti šilumą namų viduje. Jei jums reikalingi roletai Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ar kituose miestuose, susisiekite su artimiausia parduotuve.

Kategorijos: Namų technika