Ruošiatės kraustytis, tačiau ne viskas telpa į mašiną? O gal tiesiog turite keletą didesnių, nestandartinių krovinių, kurie netelpa į jokį kitą transportą? Šiai problemai puiki išeitis – priekaba. Jose galima patogiai, saugiai tiek ilgus, tiek trumpus atstumus gabenti Jūsų norimus daiktus: motociklus, dviračius, žemės ūkio inventorių, o prireikus ir atitaikius tinkamą, net ir sunkiąją techniką. Priklausomai nuo to, kokia priekabų nuoma Kaune buvo pasirinkta, nuomojamos priekabos vairuotojas gali padėti sukrauti Jūsų inventorių. Norėdami tinkamai pasirinkti priekabą, vertėtų atsižvelgti į asortimentą.

 

Vienaašės

 

Tokio tipo priekaba turi vieną ašį, prie kurios galo pritvirtintas atraminis ratukas, palengvinantis visos įrangos manevravimą. Dažniausiai nuomai pateikiami trijų ilgių tipai:

 

  • 2,0 m. Tokių bendroji masė – apie 700 kg ir gali talpinti 530 kg krovinį.

 

  • 3,3 m. Šis gali talpinti 500 kg krovinį ir puikiai tinka vežti sniego, vandens motociklus, keturračius. Jame yra paverčiamas kėbulas su amortizatoriumi, o galinis bortas atlieka įvažiavimo trapo funkcijas.

 

  • 3,3 m. su tentu. Tokia gali talpinti 430 kg krovinį, vežti tokį patį inventorių kaip ir paprastas variantas. Čia suteikiama papildoma uždanga nuo kritulių.

 

Be vienaašių, priekabų nuoma Kaune pasižymi ir kitokiais, didesniems kroviniams skirtiems modeliais.

 

Dviašės

 

Dvigubos arba tandeminės ašys sumontuojamos viena prie kitos, kad būtų galima tolygiai paskirstyti krovinio svorio apkrovą. Jų taip pat dažniausiai naudojami trys ilgiai:

 

  • 3,0 m. Jo bendroji masė yra apie 2500 kg ir talpina 1900 kg krovinį. Tokie – puikus variantas transportuoti smulkią sunkiąją techniką, kaip mini ekskavatorius.

 

  • 4,0 m. Tokiame telpa apie 2600 kg krovinys, čia deramas pasirinkimas pervežti žemės ūkio inventorių ir kitą sunkiąją techniką.

 

  • 5,0 m. Jame gali vežti apie 2500 kg svorio inventorių, tiek sunkųjį, tiek lengvąjį.

 

Priekabų asortimentas ganėtinai platus, todėl rasti reikiamą tikrai gali kiekvienas.

 

Priekabų nuoma Kaune, ją tiekiančios įmonės, taip pat esant reikalui, gali išnuomoti priekabą-tralą, kuriame galima gabenti automobilius. Į komplektaciją įtraukiami reikiami diržai, ratų fiksatoriai, tempimo gervės. Jei reikia skubiai, tačiau saugiai ir patogiai pervežti sunkius, nestandartinius krovinius, tokia paslauga – kaip tik Jums!

Kategorijos: Kita