Pagaliau atėjo tas išsvajotas laikas, kuomet galite suprojektuoti ir pastatyti savo svajonių namą. Erdvios patalpos, dideli langai, sutvarkytas kiemas – daugelio žmonių svajonė, o ypač tų, kurie gyvena daugiabučiuose namuose. Tačiau vos tik pabaigus projektinius planus, negalima iš karto pulti ir statyti objektą. Tokiam darbui reikia pasirūpinti esmine statybos technika, kuri palengvins visą šį procesą. Jų dėka tiek daug neužtruksite statant savo būstą. Jums reikės čia žemiau išvardintų dalykų.

 

Ekskavatoriniai krautuvai

 

Trumpiau vadinami ekskavatoriais, šie ekskavatoriniai krautuvai yra būtini bet kokioms statyboms. Ši sunkioji įranfa turi agregatą, panašų į traktorių, o jo priekyje yra kaušas (kastuvas). Jį galima panaudoti daugeliu  būdu ir yra ypač tinkamas mažiems statybų projektams dėl santykinai mažo dydžio.

 

Jis dažnai naudojamas kelių taisymui, statant namus ar atliekant bet kokius kitus darbus, susijusius su kasimu, griovimu, žaliavų transportavimu, grindinio tiesimu ar kraštovaizdžio tvarkymu.

 

Kranai

 

Ši naudinga statybos technika priskiriama sunkiųjų įrenginių kategorijai. Į ją įeina skriemuliai, grandinės, virvės ir keltuvai. Kranas naudojamas horizontaliai perkelti medžiagoms, jas pakelti arba nuleisti. Pagrindinis jo tikslas yra medžiagų gabenimas iš vienos vietos į kitą. Jį plačiai naudoja kėlimo darbams, kai reikia kilnoti sunkius daiktus. Tai yra keliant cementinius blokus, rąstus, sunkesnes medžiagas ir panašiai.

 

Ekskavatoriai

 

Ekskavatoriu sudaro kaušas, valdomas kabeliu, lazda ir kabina su besisukančia platforma. Hidrauliniai ekskavatoriai tiekiami su šio pobūdžio varikliais, cilindrais ir skysčiais. Ekskavatoriai, kurie naudoja kabelius, veikia skirtingai nuo hidraulinių, nes jie naudoja skirtingas technologijas. Pagrindiniai ekskavatoriaus naudojimo būdai yra gręžimas, medžiagų tvarkymas ir kasyba.

 

Vikšriniai buldozeriai

 

Dar paprastai vadinama buldozeriu, tokia statybos technika turi ašmenis, kurie gali būti naudojami stumti didelius kiekius skaldos, smėlio ir dirvos. Jis taip pat turi „plėšiklius“, kuriais galima griauti birios konsistencijos medžiagas.

 

Ūkiuose, inžineriniuose statybos projektuose, sunkiosios pramonės įmonėse, karinėse bazėse, karjeruose, kasyklose ir kitose statybvietėse plačiai naudojami vikšriniai buldozeriai.

 

Tai yra esminė technika, kuri Jums žymiai padės statant savo svajonių namą. Šie aparatai padės kasant duobes, verčiant kieme esančias kalvas, kurios gali trukdyti statyboms, arba tiesiog gabenant betoną ir kitas sunkiąsias medžiagas. Prieš statant nepamirškite pasirūpinti tokia įranga.

Kategorijos: Namai