Daugelis jaunų žmonių svajoja pagaliau palikti savo tėvus ir pradėti savarankišką gyvenimą vieni ar kartu su antrąja puse. Kai tai pagaliau įvyksta, neretai, užklupti didelių teigiamų emocijų, jie pasimeta, kai galiausiai išsikrausto ir atsiduria tuščiame bute ar name. Kartais tiesiog pamirštama pagalvoti, kad prieš tai darant vertėtų bent minimaliai įsirengti savo būstą. Tačiau papuolus į tokią situaciją nereikia panikuoti. Šis trumpas gidas padės susigaudyti, kokie turėtų būti pirmieji Jūsų svetainės pirkiniai. Į tai įeina stalai, sekcijos, sofos, ir daug kitų reikalingų daiktų.

 

Sofa

 

Savaime suprantama, kad jokie namai negali išsiversti be šio baldo. Čia bus praleidžiama daug vakarų su draugais ar šeima, nesvarbu kokia veikla užsiimsite. Renkantis sofą, reikia atsižvelgti, kam ji bus naudojama.

 

Tie, kurie gyvena bute, kuriame itin mažai kambarių, turėtų rinktis tokią, kurią būtų galima išskleisti ir paversti į lovą. Tai itin pravers tada, kai namuose apsilankys norintys pernakvoti svečiai. Gyvenantiems didelio išplanavimo namuose, verta rinktis dideles, kampines. Tokioje telpa daug žmonių, o kartu užtikrinamas ir komfortas.

 

Sekcija

 

Tai itin pravartus daugiafunkcinis baldas. Sekcijos gali būti panaudojamos įvairiais tikslais. Priklausomai nuo pasirinkto dizaino, čia galite pastatyti televizorių, į apatines lentynėles sudėti reikiamą elektroniką, jos priedus.

 

Šoninės spintelės dažniausiai būna ganėtinai erdvios, todėl čia galima talpinti indus, įrankius, dekoracinius daiktus ir kitus niekučius. Yra daromos ir su spintomis drabužiams, todėl jei niekada netrūks vietos aprangai.

 

Kavos staliukas

 

Žinoma, kokia gali būti svetainė be kavos staliuko. Čia pasidėsite tokus daiktus kaip žurnalus, televizoriaus pultelį, nešiojamąjį kompiuterį ir daug kitų niekučių. Didelis jo privalumas, kad esant reikalui, ant jo galima ir valgyti maistą. Tai aišku, priklauso nuo dizaino ir aukščio, nes per žemas gali sukelti nepatogumų, o per mažas neturėti reikiamos vietos, jei vakarieniauti susirenka daugiau žmonių. Aišku, reikia atsižvelgti ir į svetainės dydį – didelis, platus kavos staliukas netilps itin mažoje, siauroje svetainėje.

 

Sofos, sekcijos, kavos staliukai – esminiai svetainės baldai, kurie praverčia kiekvienuose namuose. Jie suteikia namams reikiamo patogumo ir funkcionalumo, todėl juos įsigyti rekomenduojama kiekvienam. Svarbiausia nepamiršti šių baldų dizainą ir dydį pritaikyti prie svetainės išplanavimo.

Kategorijos: Namai