Vykdant remontą ar įsigijus naują nuosavą būstą neretai tenka pasukti galvą dėl to, kokius rinktis baldus, kaip sutaupyti laiko ir pinigų. Ką daryti, kad netektų gailėtis savo investicija į namus? Kaip išvengti spontaniškų sprendimų ir neišsirinkti nefunkcionalaus baldo?

 

Ar kokybė mane tenkins?

 

Dažnai prieš investuojant į didelius pirkinius kyla įvairių dvejonių ir klausimų. Ar pirkdamas internetu liksiu patenkintas kokybe? Ar baldai Kaune ir Vilniuje tikrai tokie pat, kaip tiekiami į mažesnius miestus?

 

Galite nusiraminti, nes kokybė užtikrinama tikrai ne pagal miesto dydį ar tipą. Tiek pirkdami fizinėse parduotuvėse, tiek internete, galite būti ramūs –  jei jūsų namus pasieks brokuoti baldai, susisiekę su atsakingais asmenimis gausite nepažeistą prekę arba atgausite pinigus.

 

Nebūtina vaikytis tendencijų

 

Tiek mada, tiek interjero dizainas kasmet turi besikeičiančias tendencijas. Jeigu atidžia jų nesekate, nebūtina staiga „šokti į traukinį“ ir aklai jų vaikytis. Likite ištikimi klasikai arba konsultuokitės su salono darbuotojais, kitais profesionalais. Pasidomėję, kaip derinti spalvas ir raštus, nesunkiai tuo pasirūpinti galėsite ir patys. Bus smagu sudalyvauti kūrybiniame procese dekoruojant savo namus.

 

Svarbu nepamiršti ir funkcionalumo – kartais ryški ir masyvi sofa tikrai nepasitarnaus kaip praktiškas baldas ir ne visuomet realybėje atrodys taip gerai, kaip tikėjotės.

 

Kur geriausia įsigyti baldus?

 

Vieta, kurioje rinksitės, kuo apstatyti namus, priklauso nuo jūsų pomėgių ir poreikių. Jei gyvenate didmiestyje ir jus domina baldai Kaune ar Vilniuje – tikėtina, kad turėsite galimybę apsilankyti didesnėse fizinėse parduotuvėse ir salonuose, tačiau jei esate iš mažesnio miesto, neverta nusiminti.

 

Internetinės parduotuvės dažnai siūlo net didesnį asortimentą, nei fizinės, tad jei jums yra priimtinas šis apsipirkinėjimo būdas – tikrai rasite kažką, kas jums tiks ir patiks.

 

Namų įrenginėjimas gali kelti streso, tačiau, tuo pat metu, tai iš tiesų smagus kūrybinis procesas. Svarbu žinoti, kas jums reikalinga, kokie patinka baldai. Kaune ir Vilniuje gyvenantys gali rinktis apsilankyti didžiuosiuose salonuose, tačiau norėdami sutaupyti laiko pagalvokite apie apsipirkinėjimą internete.

Kategorijos: Namai