Sunku tai pripažinti, tačiau biure praleidžiame tikrai labai daug laiko. Dar sunkiau konstatuoti, kad daugelis iš mūsų kenčia nuo netinkamai suprojektuotos biuro aplinkos, neteisingai parinktų biuro baldų. Taigi, natūraliai kylą klausimas: kaip įsirengti darbo vietą ir kaip teisingai turi būti pasirinkti biuro baldai, kad darbas taptų kuo efektyvesnis ir produktyvesnis. Nesvarbu, ar kuriate darbo erdvę didelei įmonei, ar įsirenginėjate darbo kambarį, renkantis biuro baldus, reikia atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus.

 

Susidarykite savo poreikių sąrašą

 

Susidarykite išsamų pagrindinių poreikių sąrašą. Į šį sąrašą turi patekti visi daiktai, kurie privalo būti kiekviename biure: kompiuteriai, faksai, telefonai, lentynos, stalai, kėdės, archyvavimo spintos ir kiti. Sudarinėdami sąrašą, pamąstykite, kokia veikla vyks Jūsų biure: ar vyks posėdžiai, susitikimai su klientais, o gal reikės didesnio stalo kūrybiniam projektui, galbūt darbo metu bus naudojami konfidencialūs dokumentai, kuriems saugoti bus reikalingas seifas?

 

Suplanuokite darbo vietų išdėstymą

 

Planuojant darbo vietų išdėstymą, svarbu apgalvoti, kaip geriau išnaudoti turimą erdvę, o biuro baldai būtų išdėstyti taip, kad maksimaliai išnaudotų natūralų apšvietimą sklindantį pro langą. Taip pat svarbu, kad priimamojo stalas būtų pastatytas taip, kad būtų matyti įėjimas į biurą ir atėję klientai, svečiai būtų tinkamai pasitinkami.

 

Žinoma, planuojamo namuose įrenginėti darbo kambario išplanavimas bus kur kas paprastesnis nei didelio biuro. Tačiau ir čia verta apgalvoti, kaip išplanuoti patalpą taip, kad ji būtų kuo patogesnė naudoti bei būtų išvengta dėmesį blaškančių faktorių, tokių kaip triukšmas.

 

Pasirinkite baldus, skirtus Jūsų darbo vietai

 

Nors atrodo, kad tai tik darbui skirti vieta, kurią galite apstatyti bet kokiais pasirinktais baldais, tačiau taip nėra. Biuro baldai turi būti kokybiški, turėti galimybę juose integruoti reikiamas inovatyvias technologijas, skatinti darbo efektyvumą.

 

Svarbiausias darbo vietos komponentas yra stalas. Atminkite, kad ant jo dažniausiai yra statomas kompiuteris, spausdintuvas, dažnai neapsieinama be mobiliojo telefono, vaizdo kameros, skirtos virtualiems pasitarimams. Todėl geras stalas yra toks, kuris leidžia reikiamą elektroninę techniką sėkmingai integruoti, taip pat tinkamai „suvaldyti“ šios technikos laidų raizgalynę. Darbo stalas taip pat turi turėti reikiamos vietos pasidėti daiktams.

 

Įsitikinkite, kad pasirinkta biuro kėdė turi tinkamą ir patogią nugaros atramą. Renkantis baldus, svarbu atkreipti dėmesį į biuro interjero sprendinius.

 

Būkite kūrybiški! Ir nepamirškite, kad profesionalius biuras turi turėti vientisą stilių, todėl jei renkantis stalus, kėdes, lentynas ir kitus baldus, būtina derinti tarpusavyje dizaino elementus.

Kategorijos: Namai