Namų technika

NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINYS: JO VEIKIMAS IR PASIRINKIMAS

Namams, kurie nėra prijungti prie bendros kanalizacijos sistemos, būtina įsirengti nuotekų valymo įrenginius. Nuotekų valymo įrenginiai yra viena iš svarbiausių Jūsų gyvenamąjį būstą aptarnaujančių sistemų. Tačiau turbūt ne vienam iš Jūsų yra kilę klausimų, kaip veikia tokie įrenginiai ir kaip juos tinkamai pasirinkti. (daugiau…)

Paskelbta prieš
Namų technika

Drėgnų patalpų priežiūra: ką žinoti?

Drėgnos namų patalpos – išties nemalonus reiškinys. Paprastai tokie rūpesčiai kyla vonioje, virtuvėje, taip pat – pirtyje. Kaip jau rašėme, vėdinimas yra tiesiog būtinas namuose, ir kanaliniai ventiliatoriai ypatingai padeda. Visgi tai dar ne viskas, ko reikia norint tinkamai prižiūrėti patalpas, kuriose kaupiasi drėgmė. Tad pateikiame kelis esminius aspektus.

(daugiau…)

Paskelbta prieš
Namų technika

Ką verta žinoti renkantis žoliapjovę?

Išsirinkti naują vejapjovę gali būti pakankamai sudėtinga. Svarbu apsvarstyti jos dydį, variklio galią, žoliapjovės ratukus ir daug kitų aspektų. Verta nepamiršti ir to, kaip parsivešite ją, nes tai padaryti paprastu automobiliu gali būti sudėtinga (tokiu atveju verta apsvarstyti galimybę pasinaudoti krovininių mikroautobusų nuoma Kaune ar kitame mieste).

(daugiau…)

Paskelbta prieš
Namų technika

Naujų vėjų namuose beieškant

Namai – vieta, kurioje kiekvienas norime jaustis jaukiai. Juose praleidžiame didelę dalį savo laiko, todėl komfortas – būtina detalė gerų namų puzlėje. Komforto užtikrinimui galime rinktis daugybę variantų: įrengti modernų apšvietimą, naudoti daugiafunkcinius baldus, įsigyti patinkančių dekoracijų. Kaip bebūtų, neretai pernelyg daug mūsų dėmesio nukrypsta į estetiką, o funkcionalumą. Dažnai nepagalvojame ir apie tai, kaip į mūsų namus pateks oras, ar jis bus šviežias, ir kaip pašalinti susikaupusį nešvarų orą. (daugiau…)

Paskelbta prieš
Namų technika

Išmanūs namai – lengvesnis gyvenimas

Tikėtina, kad kiekviena namų šeimininkė nors vieną rytą ar vakarą buvo pasvajojusi ne tik apie kokį nors buities robotuką, bet ir apie kitas išmanias namams skirtas inovacijas. Juk namų tvarkymas ne kiekvienai yra maloni ir nuo blogų minčių atpalaiduojanti veikla. Yra ir tų, kurios buities darbų tiesiog negali pakęsti. Ir kartais atrodo, „na gal aš šiandien pagulėsiu, gal tie langai patys nusivalys, aš neatitrauksiu užuolaidų“. O kas, jeigu Jums niekada nebereikėtų atitraukti pačioms? Kas jeigu ir tuos langus imtų ir nuvalytų kažkas kitas? Gal laikas atnaujinti namus ir suteikti jiems šiek tiek išmanumo? (daugiau…)

Paskelbta prieš