Namų technika

Naujų vėjų namuose beieškant

Namai – vieta, kurioje kiekvienas norime jaustis jaukiai. Juose praleidžiame didelę dalį savo laiko, todėl komfortas – būtina detalė gerų namų puzlėje. Komforto užtikrinimui galime rinktis daugybę variantų: įrengti modernų apšvietimą, naudoti daugiafunkcinius baldus, įsigyti patinkančių dekoracijų. Kaip bebūtų, neretai pernelyg daug mūsų dėmesio nukrypsta į estetiką, o funkcionalumą. Dažnai nepagalvojame ir apie tai, kaip į mūsų namus pateks oras, ar jis bus šviežias, ir kaip pašalinti susikaupusį nešvarų orą. (daugiau…)

Paskelbta prieš
Namų technika

Išmanūs namai – lengvesnis gyvenimas

Tikėtina, kad kiekviena namų šeimininkė nors vieną rytą ar vakarą buvo pasvajojusi ne tik apie kokį nors buities robotuką, bet ir apie kitas išmanias namams skirtas inovacijas. Juk namų tvarkymas ne kiekvienai yra maloni ir nuo blogų minčių atpalaiduojanti veikla. Yra ir tų, kurios buities darbų tiesiog negali pakęsti. Ir kartais atrodo, „na gal aš šiandien pagulėsiu, gal tie langai patys nusivalys, aš neatitrauksiu užuolaidų“. O kas, jeigu Jums niekada nebereikėtų atitraukti pačioms? Kas jeigu ir tuos langus imtų ir nuvalytų kažkas kitas? Gal laikas atnaujinti namus ir suteikti jiems šiek tiek išmanumo? (daugiau…)

Paskelbta prieš
Namų technika

Italija Jūsų namuose

Jeigu pirma mintis šovusį į galvą perskaičius pavadinimą, buvo itališka virtuvė ir makaronai, tai galime iš karto garantuoti, kad šįkart kalba eis ne apie tai. Šis tekstas dedikuotas itališkoms technologijoms Jūsų kieme. Toms, kurios vietoj Jūsų gali atlikti labiausiai erzinančius vasaros darbus ir už tai nieko neprašys. Na, nebent elektros energijos ir šiek tiek priežiūros. Taip – šįkart mes apie vejapjoves robotus. (daugiau…)

Paskelbta prieš
Namų technika

Siurblių evoliucija – nuo įprasto iki roboto

Bene kiekvienuose namuose tikrai nors vienas dulkių siurblys. Be jo išsiversti sunkoka ne tik valant kambaryje esančius kilimus, bet ir tvarkant automobilio saloną. Būtent su šio prietaiso pagalba tvarkymasis tapo paprastesnis ir lengvesnis. O ar žinote kaip atsirado dulkių siurblys? Kokie jie buvo prieš 100 metų? Kada jie atsirado? Šįkart pasakojame būtent apie juos. (daugiau…)

Paskelbta prieš
Namų technika

Kaip rinktis virtuvės komplektą, kad jame tilptų visa buitinė technika?

Namai nebūtų namai be virtuvės, tačiau jos įrengimas dažnai reikalauja daug pastangų. Ypač jų prireikia, kai vonios kambaryje netelpa skalbimo mašina ir ją norisi įtalpinti kažkur virtuvėje. O prisimenant tai, kad virtuvėje stovėti turėtų ir daugiau buitinės technikos, rinktis baldų komplektą tampa dar sudėtingiau. Taigi, į ką atsižvelgti? Dažniausiai daromos Skaityti daugiau…

Paskelbta prieš