Namai

Pirmieji namai: esminiai svetainės komponentai

Daugelis jaunų žmonių svajoja pagaliau palikti savo tėvus ir pradėti savarankišką gyvenimą vieni ar kartu su antrąja puse. Kai tai pagaliau įvyksta, neretai, užklupti didelių teigiamų emocijų, jie pasimeta, kai galiausiai išsikrausto ir atsiduria tuščiame bute ar name. Kartais tiesiog pamirštama pagalvoti, kad prieš tai darant vertėtų bent minimaliai įsirengti savo būstą. Tačiau papuolus į tokią situaciją nereikia panikuoti. Šis trumpas gidas padės susigaudyti, kokie turėtų būti pirmieji Jūsų svetainės pirkiniai. Į tai įeina stalai, sekcijos, sofos, ir daug kitų reikalingų daiktų. (daugiau…)

Paskelbta prieš
Namai

Kodėl tinkleliai nuo vabzdžių yra reikalingi?

Nors pats pavadinimas įvardina, kuo tie tinkleliai gali būti naudingi jūsų namams, vis dėlto vis dar yra daug žmonių abejojančių, kaip tinkleliai gali prisidėti prie namų gerbūvio ir saugumo užtikrinimo. O jų privalumų tiek daug, jog būtų apmaudu, jeigu jais nepasinaudotumėte. Anot „Domus Lumina“, tinkleliai nuo uodų turi net 3 savo greitai pastebimas ir efektyvias naudas. Ar žinote kokios jos? Kviečiame susipažinti. (daugiau…)

Paskelbta prieš
Namai

Planuojate statyti namą? Jums reikės statybos technikos

Pagaliau atėjo tas išsvajotas laikas, kuomet galite suprojektuoti ir pastatyti savo svajonių namą. Erdvios patalpos, dideli langai, sutvarkytas kiemas – daugelio žmonių svajonė, o ypač tų, kurie gyvena daugiabučiuose namuose. Tačiau vos tik pabaigus projektinius planus, negalima iš karto pulti ir statyti objektą. Tokiam darbui reikia pasirūpinti esmine statybos technika, kuri palengvins visą šį procesą. Jų dėka tiek daug neužtruksite statant savo būstą. Jums reikės čia žemiau išvardintų dalykų. (daugiau…)

Paskelbta prieš
Namai

PATARIMAI, KAIP IŠSIRINKTI BALDUS BIURUI

Sunku tai pripažinti, tačiau biure praleidžiame tikrai labai daug laiko. Dar sunkiau konstatuoti, kad daugelis iš mūsų kenčia nuo netinkamai suprojektuotos biuro aplinkos, neteisingai parinktų biuro baldų. Taigi, natūraliai kylą klausimas: kaip įsirengti darbo vietą ir kaip teisingai turi būti pasirinkti biuro baldai, kad darbas taptų kuo efektyvesnis ir produktyvesnis. Nesvarbu, ar kuriate darbo erdvę didelei įmonei, ar įsirenginėjate darbo kambarį, renkantis biuro baldus, reikia atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus. (daugiau…)

Paskelbta prieš
Namai

Kaip palengvinti spintos tvarkymosi procesą?

Kaip daugeliui žmonių yra sudėtinga išsirinkti baldus, taip ir didelei grupei žmonių tvarkymasis yra viena iš nuobodžiausių veiklų, prie kurios net nesinori „kišti rankų“. Ypač, jeigu kalba eina apie spintos tvarkymąsi – gi taip sunku visus drabužius išsiimti, išsiskalbti ir vėl susidėti atgal. Taigi, dabar pateiksime keletą patarimų, kaip miegamojo spintos tvarkymas gali būti ne tik nenuobodu, bet ir tarsi pramoga.

  (daugiau…)

Paskelbta prieš