Namai

Planuojate statyti namą? Jums reikės statybos technikos

Pagaliau atėjo tas išsvajotas laikas, kuomet galite suprojektuoti ir pastatyti savo svajonių namą. Erdvios patalpos, dideli langai, sutvarkytas kiemas – daugelio žmonių svajonė, o ypač tų, kurie gyvena daugiabučiuose namuose. Tačiau vos tik pabaigus projektinius planus, negalima iš karto pulti ir statyti objektą. Tokiam darbui reikia pasirūpinti esmine statybos technika, kuri palengvins visą šį procesą. Jų dėka tiek daug neužtruksite statant savo būstą. Jums reikės čia žemiau išvardintų dalykų. (daugiau…)

Paskelbta prieš
Namai

PATARIMAI, KAIP IŠSIRINKTI BALDUS BIURUI

Sunku tai pripažinti, tačiau biure praleidžiame tikrai labai daug laiko. Dar sunkiau konstatuoti, kad daugelis iš mūsų kenčia nuo netinkamai suprojektuotos biuro aplinkos, neteisingai parinktų biuro baldų. Taigi, natūraliai kylą klausimas: kaip įsirengti darbo vietą ir kaip teisingai turi būti pasirinkti biuro baldai, kad darbas taptų kuo efektyvesnis ir produktyvesnis. Nesvarbu, ar kuriate darbo erdvę didelei įmonei, ar įsirenginėjate darbo kambarį, renkantis biuro baldus, reikia atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus. (daugiau…)

Paskelbta prieš
Namai

Kaip palengvinti spintos tvarkymosi procesą?

Kaip daugeliui žmonių yra sudėtinga išsirinkti baldus, taip ir didelei grupei žmonių tvarkymasis yra viena iš nuobodžiausių veiklų, prie kurios net nesinori „kišti rankų“. Ypač, jeigu kalba eina apie spintos tvarkymąsi – gi taip sunku visus drabužius išsiimti, išsiskalbti ir vėl susidėti atgal. Taigi, dabar pateiksime keletą patarimų, kaip miegamojo spintos tvarkymas gali būti ne tik nenuobodu, bet ir tarsi pramoga.

  (daugiau…)

Paskelbta prieš
Namai

Du didžiausi mitai apie čiužinius

Miegamasis yra vienas svarbiausių kambarių namų aplinkoje. Tai yra vieta, kurioje jaučiamasi kaip poilsio oazėje, todėl privaloma išsirinkti kiekvieną detalę labai akylai. Praeitame straipsnyje kalbėjome, kaip reikėtų išsirinkti baldus. Šį kartą pastebėjome, jog daugiausia nesklandumų kyla, kai reikia išsirinkti lovos čiužinį, nes visuomenėje sklando mitų apie juos. Taigi, kuriais mitais neverta tikėti?

  (daugiau…)

Paskelbta prieš
Namai

Patarimai renkantis baldus

Vykdant remontą ar įsigijus naują nuosavą būstą neretai tenka pasukti galvą dėl to, kokius rinktis baldus, kaip sutaupyti laiko ir pinigų. Ką daryti, kad netektų gailėtis savo investicija į namus? Kaip išvengti spontaniškų sprendimų ir neišsirinkti nefunkcionalaus baldo? (daugiau…)

Paskelbta prieš