Klaidos neišvengiamos išbandant naujus dalykus, todėl jų pasitaiko tiek renkantis aprangą, tiek interjero dizaine. Kartais tai įvyksta dėl per didelio noro, tai atlikti, kuo geriau. Kitokiu atveju skiriama per mažai laiko derinant ir svarstant. Vis dėlto padarius klaidą nevertėtų dėl to liūdėti, o kaip tik pasimokyti iš jų. Baldai Kaune siūlo platų asortimentą, todėl svarbu atsirinkti tai, kas tinkamiausių Jūsų namams.

Kokių klaidų vertėtų vengti?

• Per didelis kiekis baldų ir daiktų. Žmonės dažnai maišo skonio ženklą su noru pasirodyti prieš kitus. Vis dėlto prikišus daug baldų namai praranda savitumą. Svarbu, kad baldus nebūtų tik dekoratyvinio pobūdžio, bet ir funkcionalus. Tai reiškia, kad jei nesinaudojate baldu ar daiktu, jo jums paprasčiausiai nereikia.

• Per didelė spalvų įvairovė. Amerikietiskibaldai.lt siūlo rinktis baldus atsargiai. Ne tik derinant jų formas ir paskirtį, bet ir svarbu, kad spalvų nebūtų per daug. Šiuo metu dažnai renkamos pagrindinės neutralios spalvos prie kurių vėliau derinamos ryškios detalės. Baldai Kaune siūlo skirtingų spalvų baldus, vis dėlto vertėtų vengti per didelio skirtingų spalvų kiekio. Šiuo metu populiaru rinktis smėlio, pilkus atspalvius.

• Nesuderinti stiliai. Vieni interjero stiliai turi panašumu, kiti nedera ir tarpusavyje sukuria prastą įvaizdį. Geriausia rinktis vieną pagrindinį ir vėliau prie jo priderinti likusius. Tik siekiant stilių įvairovės galima rinktis skirtingus stilius, nors ir juos vertėtų derinti.

• Venkite raudonos spalvos. Ši spalva pasižymi agresyvumu, kuris blaškys ir neleis susikaupti. Tokia aplinka vargins ir slėks. Jie norima rinktis raudoną spalvą geriau ją rinktis detalėms. Sienoms ar baldams geriau rinktis neutralesnes spalvs, kurios labai derės prie kitų baldų.

• Veidrodžiai. Baldai Kaune gali suteikti spintas su įmontuotais veidrodžiai, vis dėlto vertėtų juos naudoti atsargiai. Tai reiškia, kad jų nereikia daug. Pasirinkti geriausia, porą ten, kur jie būtini. Taip jie sukurs daug vizualios erdvės, tačiau neerzins. Kai kuriems žmonėms veidrodžiai sukuria įtampą. Miegamajame ir vaikų kambariuose jų nevertėtų turėti. Juos naudoti reiktų saikingi ir vonioje.

Kategorijos: Kita