Nors pats pavadinimas įvardina, kuo tie tinkleliai gali būti naudingi jūsų namams, vis dėlto vis dar yra daug žmonių abejojančių, kaip tinkleliai gali prisidėti prie namų gerbūvio ir saugumo užtikrinimo. O jų privalumų tiek daug, jog būtų apmaudu, jeigu jais nepasinaudotumėte. Anot „Domus Lumina“, tinkleliai nuo uodų turi net 3 savo greitai pastebimas ir efektyvias naudas. Ar žinote kokios jos? Kviečiame susipažinti.

 

Apsaugo nuo vabzdžių

 

Žinoma, pirmasis privalumas paaiškina visą tinklelių egzistavimo esmę. Visiems puikiai žinomas jausmas, kuomet vasarą laikome pravertus langus, jog bent menkiausias oro lašelis patektų į vidų. Ir aišku, su lašeliais į vidų patenka ne tik oras, tačiau kartu ir įvairiausi vabzdžiai, o įkyriausi jų, tai uodai. O ir naktį girdimas prie ausies zvimbimas nenuteikia maloniai.

 

Natūralus vėdinimas

 

Vasarą žmonės, kurie nori gyevnti kur kas gaiviau ir sveikiau, renkasi ne oro kondicionierius, tačiau natūralias vėdinimo sistemas. O pagrindinė jų, jeigu ne vienintelė, yra langų atidarymas ir durų. Natūralu, kad tik tinkleliai nuo uodų gali padėti apsisaugoti nuo visų vabzdžių, kurie į namus braunasi per visas atviras ertmes. „Domus Lumina“ pažymi, kad tinkleliai gali būti pritaikyti prie įvairių dydžių langų, todėl jums niekada nebereikės atsisakyti šio vėdinimo būdo.

 

Išsaugotas privatumas

 

Ne paslaptis, kad kai atidarome langus, dingsta visas mūsų privatumas – juk visi kaimynai mato mūsų namų vidų, kas vyksta namuose. Tinklelis puiki priemonė šį privatumą išlaikyti. Kadangi nėra pilnai permatomi, tinkleliai nuo uodų pridengia vaizdą, o žiūrint iš toliau išvis nieko nebelieka matomo. „Domus Lumina“ supranta, kad tai nėra pagrindinis aspektas, tačiau tai prideda didelį privalumą.

 

Viskas paprasta – tereikia išsirinkti tinkamą tinklelį, pakabinti ant durų ir džiaugtis kokybišku poilsiu.

Kategorijos: Namai