Kita

Priekabų nuoma: iš ko galite rinktis?

Ruošiatės kraustytis, tačiau ne viskas telpa į mašiną? O gal tiesiog turite keletą didesnių, nestandartinių krovinių, kurie netelpa į jokį kitą transportą? Šiai problemai puiki išeitis – priekaba. Jose galima patogiai, saugiai tiek ilgus, tiek trumpus atstumus gabenti Jūsų norimus daiktus: motociklus, dviračius, žemės ūkio inventorių, o prireikus ir atitaikius tinkamą, net ir sunkiąją techniką. Priklausomai nuo to, kokia priekabų nuoma Kaune buvo pasirinkta, nuomojamos priekabos vairuotojas gali padėti sukrauti Jūsų inventorių. Norėdami tinkamai pasirinkti priekabą, vertėtų atsižvelgti į asortimentą. (daugiau…)

Paskelbta prieš
Kita

Kaip žinoti, kad metas keisti padangas

Automobilis – viena patogiausių transporto priemonių, kurią gali įsigyti daugelis. Ja galima ganėtinai greitai nusigauti į reikiamas vietas, o priklausomai nuo dizaino, kartu pasiimti su savimi ir daugiau žmonių bei daiktų. Esminis šios įrangos elementas yra padangos, be kurių, žinoma, automobilis nepajudėtų iš vietos. Kaip ir kiekvienas daiktas, kad tarnautų Skaityti daugiau…

Paskelbta prieš
Kita

4 didžiausios 2019-ųjų dviračių tendencijos

Prasidėjus 2019-iesiems į mūsų gyvenimą įsiveržia įvairūs pokyčiai: pristatomos metų spalvos, populiariais turėsiantys tapti interjero ir mados stiliai. Dviračių industrija taip pat nesnaudžia ir metams prasidėjus imame matyti, kokios tendencijos turėtų nustebinti dviratininkus likusią metų dalį. Apžvelgsime 4, kurios, mūsų manymu, dviračių entuziastams turėtų patikti labiausiai. (daugiau…)

Paskelbta prieš
Kita

Kad diena biure netaptų chaotiška

Kiekvienai įstaigai ar biurui yra reikalinga pasirūpinti daugeliu dalykų: pradedant patogiomis, funkcionaliomis patalpomis, poilsio zonomis, baigiant darbui būtino inventoriaus užtikrinimu. Tam, kad kasdienės funkcijos būtų atliktos sklandžiai ir produktyviai, neturi stigti net smulkiausių priemonių, tad jomis reikia pasirūpinti iš anksto. Įvairios biuro prekės padės palaikyti tvarką, greičiau susidoroti su užduotimis ir po ranka visuomet turėti tai, ko reikia. Apžvelgsime, ko gali reikėti ne tik įprastame biure, bet ir raštinėse. (daugiau…)

Paskelbta prieš
Kita

Verčiatės tekstus patys? Darote klaidą

Šiandien vis daugėja įmonių, plečiančių veiklą už Lietuvos ribų. Joms neišvengiamai tenka spręsti klausimą – kas išvers visus dokumentus, sąskaitas, pasiūlymus, paslaugų ar gaminių aprašus ir kt.? deja, daugelis priima klaidingą sprendimą – net jei vertimai Vilniuje yra daugybės biurų pasiūlymas, jie verčia tekstus patys. Kodėl tai blogai ir ką daryti? (daugiau…)

Paskelbta prieš