Ne taip jau seniai rašėme apie tai, kad procesai įmonėje nebūtinai turi būti chaotiški. Visgi kai visi darbuotojai dirba biure, tai padaryti gana paprasta. Kitas reikalas, kai daliai nuperkamos šiuolaikiškos planšetės, paraginama dirbti iš namų ar komandiruočių metu, bet rezultato nėra. „Sekasoft“ situaciją puikiai pažįsta ir teigia, kad procesų valdymas gali būti efektyvus nepriklausomai nuo darbuotojų buvimo vietos.

Pirmiausia – gera darbo įranga

Nereikia tikėtis jokio gero rezultato, jei visą darbo efektyvumą patikite darbuotojų valiai. Esmė ta, kad užduotis tikrai nėra lengva. Neabejotinai reikia visokeriopos pagalbos. Vienas esminių dalykų, kuriuo tiesiog būtina pasirūpinti – tai įvairi darbui reikalinga įranga.

Svarbus ne tik nuosavas nešiojamasis kompiuteris. Tos pačios išmanios planšetės, mobilieji telefonai su naujausia įranga – tai, kas tikrai palengvins ir paspartins darbą nebūnant biure. Patikėkite, ilgainiui priėmę tokius sprendimus tik sutaupysite daugiau pinigų.

Be patogių programų – nė žingsnio

Nesvarbu, kiek procesų reikia suvaldyti. Kaip pastebi „Sekasoft“, procesų valdymas turi būti kuo nuoseklesnis ir kuo sistemiškesnis. Būtent dėl to reikalingos specialios, šiam tikslui sukurtos programos. Minėtos įmonės gaminys – puikus pasirinkimas, nes jį galite drąsiai naudoti nepriklausomai nei nuo laiko, nei nuo darbo vietos.

Verslo kelionės, kasdienė kelionė į darbą, verslo susitikimai, pristatymai, tiesiog susirgusio vaiko slauga ar laukimas eilėje pas gydytoją – atvejų, kai prireikia staigios prieigos prie darbo duomenų, tikrai nemažai. Ką jau kalbėti apie nuotoliniu būdu dirbančius darbuotojus. Visiems jiems kasdienybė gerokai palengvėja, jei jie gali apdoroti reikiamus duomenis bet kur ir bet kada.

Nepamirškite komunikacijos

Kažin, ar rezultatai bus geri, jei įmonė nepasižymės sklandžia, savalaike komunikacija. Kaip teigia „Sekasoft“ komanda, tam, kad procesų valdymas būtų sėkmingas, ji gali būti įvairių formų:

  • Tiesioginė, kai susitinkama pokalbiams „gyvai“;
  • Netiesioginė, kai bendraujama laiškais, spec. programomis.

Geriausia – kai bendraujama abiem būdais. Tai reiškia, kad reikėtų periodiškai rengti susitikimus. Be to, labai praverčia bendra komandinė veikla. Jos metu ne tik aptariami bendri darbo reikalai, bet i tiesiog kuriamas stipresnis ryšys, geriau suprantama įmonės vidinė kultūra, vertybės, kurios paskui ir perteikiamos darbu.

Svarbu ir tiesiog po ranka turėti įvairių reikiamų duomenų. Pavyzdžiui, kaip rengti sutartis, kaip pateikti komercinį pasiūlymą, kokie yra visi paslaugų ar prekių įkainiai, klientų kontaktiniai duomenys ir panašiai. Visa tai gali būti saugoma toje pačioje procesų valdymo sistemoje. Tai – ypač patogu ir saugu.

Kaip patvirtina „Sekasoft“ patirtis, nereikėtų manyti, kad procesų valdymas gali būti posklandis tik kasdien matant visus darbuotojus. Tiesa ta, kad vos įdiegę kelis pokyčius galite pasirūpinti gerais rezultatais bet kurioje situacijoje. Tad ryžkitės pokyčiams: jie tikrai atsipirks.

Kategorijos: Planšetės