Kaip daugeliui žmonių yra sudėtinga išsirinkti baldus, taip ir didelei grupei žmonių tvarkymasis yra viena iš nuobodžiausių veiklų, prie kurios net nesinori „kišti rankų“. Ypač, jeigu kalba eina apie spintos tvarkymąsi – gi taip sunku visus drabužius išsiimti, išsiskalbti ir vėl susidėti atgal. Taigi, dabar pateiksime keletą patarimų, kaip miegamojo spintos tvarkymas gali būti ne tik nenuobodu, bet ir tarsi pramoga.

 

Susigalvokite žaidimų

 

Jeigu tvarkymąsi perkelsite į žaidimo formą, viskas taps daug paprasčiau ir lengviau. Vienas iš tokių žaidimų: drabužių spalvų derinimas. Pirmiausia, surinkite visus vienos spalvos drabužius. Rinkite, ir dėkite visus į atskiras krūveles. Tokiu būdu surūšiuokite drabužius pagal spalvų spektrą. Be to, galite pasistengti išsikrauti drabužius ir susidėti juos pereinančiomis spalvomis. Taip rūšiuojant ne tik smagiai praleisite laiką, bet ir palengvinsite sau darbą prieš skalbiant.

 

Muzika – geriausias tvarkymosi pagalbininkas

 

Tvarkymui niekas taip nepadeda kaip mėgstamos muzikos klausymasis. Net mokslininkai yra nustatę, jog muzika išskleidžia žmogaus organizme hormoną, kuris suteikia laimės pojūtį. Įsijunkite mėgstamą grojaraštį ir linksmai šokdami ar dainuodami net nepajusite, kaip greitai miegamojo spintos vidus bus sutvarkytas. Apie tai atsiliepia ir išbandžiusioji Audronė: „Niekada nemaniau, kad muzika taip gali padėti besitvarkant. Visada nemėgau tvarkytis. Praeitą savaitę, kai reikėjo tvarkyti spintą, netgi nustebau, kaip greitai darbas buvo atliktas, kai fone grojo mėgstama muzika“.

 

Pakvieskite gerą draugą padėti tvarkytis kartu

 

Nieko nėra smagiau, kaip gera kompanija. Ji gali padėti ne tik laisvalaikiu, bet ir tvarkymosi metu. Pasikvieskite gerą draugą, su kuriuo praleidžiate itin daug laiko. Smagiais pasišnekėjimais ir žaidimais užpildę savo tvarkymosi procesą net nepajusite, kaip greitai spinta taps sutvarkyta. Beje, kaip sakoma, dvi rankos yra daug geriau nei viena – vien dėl šios priežasties darbas bus atliktas kur kas greičiau.

 

Miegamojo spintos tvarkymas yra nebe toks sunkus ar varginantis, kai susigalvojate įdomios veiklos. Tai gali tapti netgi kaip žaidimas, smagus laisvalaikio užsiėmimas ar papiloma veikla, kuria galite užsiimti su savo draugais.

 

Kategorijos: Namai