Namų įkūrimas gali tapti sudėtinga užduotimi. Vieni baldai dažnai nedera su kitai baldais, vienas interjero dizainas privalo labiau dominuoti nei kiti, todėl dažnai smulkmenas tenka pritaikyti prie jau esamų daiktų. Šiuo metu ypač populiarūs namų interjero dizainai: modernus, minimalistinis ir skandinaviškas. Visi šie stiliai pasižymi vienoda funkcija: geriau įsigyti vieną kokybišką, nei daug neilgaamžiškų baldų.

Kaip tai pritaikyti namų valymui?

Šiuo metu tampa paklausūs namų valymo robotai. Pavyzdžiui, „Hobot“ langų valymo robotas, kuris gali išvalyti stiklinius paviršius ypač lengvai ir greitai. Šis robotas pasižymi universalumu, kadangi tinka ir veidrodžių bei plytelių valymui. Namuose jis neužims daug erdvės, todėl tinka stiliams, kuriems svarbu, kad namuose būtų papildomos erdvės.

Modernūs namai su:

• Neapkrautomis erdvėmis. Namai privalo būti ne tik tinkamai valomi, bet ir įkurti pagal naujausias tendencijomis. Jeigu vis dar manote, kad daiktų ar baldų prireiks, bet jų šiuo metu nenaudojate – išneškite juos į rūsį arba palėpe. Jei tokių neturite, galite išsinuomoti. Vis dėlto jei nepritaikote šių baldų jau šiuo metu gali būti, kad vertėtų juos kažkam padovanoti arba parduoti.

• Išmaniais namų valymo metodais. „Hobot“ langų valymo robotas – viena iš galimybių, kuriuos suteikia naujausios technologijos. Taip pat rinktis galima skirtingų įmonių sukurtų arba kitokių funkcijų robotus. Tai gali būti grindų valymui skirti arba vejapjovei. Šie įrenginiai padės sutaupyti jėgas, pinigus ir laiką, todėl vis dažniau juos renkamasi vietoj įprastų namų valymo įrenginių.

• Pritaikytomis detalėmis. Namams suteikti jaukumo padeda mažos smulkmenos, kurių dažnai svečiai net nepastebi. Augalai, knygų lentyna, žvakės ar šeimos nuotraukos suteikia namams ne tik modernumo, bet ir jaukumo, kas ypač svarbu namų erdvėje. Juk būtent čia norima pailsėti ir vėl pasiruošti prieš darbo dieną.

Svarbu, domėtis bei ieškoti tinkamų pavyzdžių, kaip namus galima priskirti vienam interjero dizainui. „Hobot“ langų valymo robotas padės namus išlaikyti švariais ir tvarkingais, todėl belis malonesni darbai – kaip interjero dizaino smulkmenų pritaikymas.

Kategorijos: Namų technika