Kone vienintelis dalykas, be ko įsivaizduoti bet kokią mašiną neįmanoma, tai variklis. Nors šis mechanizmas ir yra naudojamas itin dažnai, jis vis dar yra vienas iš sudėtingesnių ar net sudėtingiausias, todėl ir jo gedimai per ilgą eksploatacijos laikotarpį yra neišvengiami. Vienas iš svarbiausių su variklių remontu susijusių dalykų, tai remonto darbų patikėjimas į tinkamas rankas, nes tik taip galėsite būti įsitikinę, kad problemų ateityje bus kuo įmanoma mažiau. Žinoma, atsidurti kelkraštyje nenori niekas, visgi apsidrausti ir šį tą žinoti iš anksto labai pravartu.

Dažniausiai daroma klaida

 

Variklių remontas Kaune yra atliekamas tokiuose įmonėse, kur dirba daug patirties dirbant su varikliais turintys specialistai, kurių rankoms galima patikėti net ir sudėtingiausius variklio darbus. Tuo pačiu metu, įvairiuose garažo stiliaus servisuose taipogi atliekami variklių remonto darbai, kur Jums tikriausiai bus pasiūlyta žemesnė kaina nei specializuotame servise, tačiau dirbantys žmonės dažniausiai apsiima visus darbus kuriuos gali gauti ir nėra išskirtinai variklių remonto specialistai.

 

Neretas asmuo pastaruosius pasirenka būtent dėl mažesnės kainos, tačiau tokiu pasirinkimu ženkliai padidėja netinkamo remonto rizika, dėl ko variklis gali būti tik dar labiau pažeistas. Ilgainiui tokių remontų kaina gali būti kur kas didesnė nei tuo atveju, jeigu būti renkamasi variklių remontas Kaune, kadangi tinkamai atlikus remontą servise vėl apsilankyti gali nereikėti labai ilgą laiką, o tuo tarpu pasirinkus iš pažiūros pigesnį variantą Jūsų sunkusis transportas gali daugiau laiko praleisti servise, nei atlikdamas savo paskirtį kelyje.

 

Pasidomėkite, kam patikite savo variklį

 

21-ame amžiuje rasti informacijos apie gerą reputaciją turinčią įmonę neturėtų būti sunku, tad skirkite šiek tiek laiko ir pasidomėkite kur būtent Jūsų variklio tipas bus prižiūrimas geriausiai. „Deutz“, „Perkins“, „Yamar“ ir „Cummins“ variklių remontas Kaune, tai specifinių servisų specializacija. Su šiais varikliais įmonės paprastai dirba jau daugelį metų ir net yra oficialios dalies jų atstovės Lietuvoje, tad galite neabejoti, kad joms patikėję savo variklį jį atgausite kaip naują.

 

Variklis yra viena brangiausių ir svarbiausių sunkiojo transporto dalių, tad atsiradus poreikiui atlikti variklio remontą pasirūpinkite, kad tai daro patyrę ir savo darbą išmanantys žmonės, tokiu būdu pasirūpinsite ne tik savo transporto priemone, bet ir savo pinigine, kadangi servisuose lankytis teks gerokai rečiau.

Kategorijos: Žmonės ir technika