Jeigu pirma mintis šovusį į galvą perskaičius pavadinimą, buvo itališka virtuvė ir makaronai, tai galime iš karto garantuoti, kad šįkart kalba eis ne apie tai. Šis tekstas dedikuotas itališkoms technologijoms Jūsų kieme. Toms, kurios vietoj Jūsų gali atlikti labiausiai erzinančius vasaros darbus ir už tai nieko neprašys. Na, nebent elektros energijos ir šiek tiek priežiūros. Taip – šįkart mes apie vejapjoves robotus.

Ryški, moderni, itališka

Taip, Italija apskritai daugelį žavi ne tiek dėl technologijų, kiek dėl maisto, skaniausių tikrų picų ir saulėtų paplūdimių. Vis tik, italai kūrybingumu pasižymi ne tik maisto gamyboje. Moderni, ryški ambrogio vejapjovė-robotas šiandien yra italų pasididžiavimas.

Ryškumas čia – tai Italiją simbolizuojanti ryški raudona spalva ir tobulumo siekis. Taip, būtent šis vejapjovės modelis yra tai, kas aiškiai atspindi, kaip turėtų atrodyti tobula vejapjovė ir tobula veja. Robote esantys peiliukai ne tik iš nerūdijančio plieno, o žvaigždės forma leidžia garantuoti, kad nupjovus žolė atrodys ne tik švariai, bet ir lygiai.

Prisimenat tą faktą, Italija – tai atvirkščiai nei Lietuva, nėra lygumų kraštas? Tai štai ir kuriant ambrogio vejapjovę buvo į tai atsižvelgta. Ką tai reiškia? Robotas gali pjauti ne tik lygumas, bet ir susitvarkyti maždaug 45 % įkalnėmis ir šlaitas. Argi nenuostabu? Gyvenate ant stataus šlaito, tačiau norint nupjauti žolę kiekvieną kartą samdotės specialistus? Užteks papildomų išlaidų. Šią vasarą leiskite tai padaryti robotui.

Kokie dar šio itališko stebuklo privalumai?

Tikėtina, kad galvoje vis dar knibžda pulkas abejonių – kam man robotas? Kodėl? O jeigu pavogs? Ne ne, papildomos išlaidos. Taip, daugelio galvoje tokio mintys kyla, tačiau įsigijus ir išbandžius dažniausiai nesigailima nei vieno išleisto cento. Kodėl? Pateikiame dar kelis gana reikšmingus šios priemonės suteikiamus privalumus.

• Stilingas kiemo technikos atributas. Ambrogio vejapjovės ryški spalva leidžia išsiskirti, tačiau tuo pačiu išryškina ir šeimininkų stilių ir skonį.
• Robotas kraunamas elektra, tačiau jo nereikia prižiūrėti. Jis dirbs tol, kol nusilps baterija, o tai pajutus pats parvažiuos į savo vietą ir pasikraus.
• Žinot kas geriausia? Galit palikti pievutę pilną vaikų žaislų ir jų nerinkti – jie liks sveiki, nes robotas kliūtis apvažiuoja. Tačiau tvarkingai vejai užtikrinti gali prireikti juos surinkti. Na bent tuomet, kai norėsis lygios vejos.
• Žinot kas dar asocijuojasi su Italija ir išryškėja šioje vejapjovėje? Greitis. Taip, ambrogio gali pjauti net 30m/min greičiu, tad darbai bus atlikti greitai, o Jūs dar greičiau galėsite džiaugtis nuostabiu ir tvarkingu kiemu be jokių pastangų.

Įsileiskite į savo namus Italiją – stilinga, ryšku, gražu, o svarbiausia, kad tai modernu ir funkcionalu. Tegul ne tik virtuvėje kvepės itališkai skoniais, bet ir kiemas primins išpuoselėtus itališkus kiemelius.

Kategorijos: Namų technika