Tikėtina, kad kiekviena namų šeimininkė nors vieną rytą ar vakarą buvo pasvajojusi ne tik apie kokį nors buities robotuką, bet ir apie kitas išmanias namams skirtas inovacijas. Juk namų tvarkymas ne kiekvienai yra maloni ir nuo blogų minčių atpalaiduojanti veikla. Yra ir tų, kurios buities darbų tiesiog negali pakęsti. Ir kartais atrodo, „na gal aš šiandien pagulėsiu, gal tie langai patys nusivalys, aš neatitrauksiu užuolaidų“. O kas, jeigu Jums niekada nebereikėtų atitraukti pačioms? Kas jeigu ir tuos langus imtų ir nuvalytų kažkas kitas? Gal laikas atnaujinti namus ir suteikti jiems šiek tiek išmanumo?

Automatiškai valdomos langų uždangos

Manote, kad tik apsauginės žaliuzės gali būti valdomos su pulteliu? Tikrai ne. Šiandieninės technologijos suteikia galybę privalumų, o kelių mygtukų paspaudimu valdomos gali būti ir užuolaidos, ir širmos. Ir tai visiškai paprasti būdai suteikti namams šiek tiek išmanumo. Ir be to, jų galima gauti ir Lietuvoje. Netikite? Užsukite į „Domus Lumina“ salonus ir patys išbandykite.

Kartais labai norisi pamiršti įprastus rutininius veiksmus. Išmanūs šiuolaikiniai sprendimai būtent į tai ir orientuoti. Atitraukite užuolaidas, širmas, roletus paspausdami pultelyje esančius kelis mygtukus. Be to, kad uždangos valdomos automatiškai, jos dar gali padėti stabilizuoti temperatūrą ir leisti Jums pamiršti kasdienį užtraukimą ir atitraukimą.

Tiesa, širmos dar tik pradeda įsitvirtinti Lietuvos rinkoje, tačiau pasaulyje jos mėgstamos ne tik dėl to, kad yra valdomos automatiškai. Kartais jos netgi gali atstoti sienas, atskirti kelias kambario zonas ir taip įnešti ne tik išmanumo, bet ir daugiau savitumo į Jūsų namus.

Kiti išmanumo suteikiantys prietaisai

Kartą pradėjus – sunku sustoti. Po išmanių langų uždangų, kartu norisi turėti ir dar šiek išmanesnę virtuvę, gerai būtų įsigyti ir langų valymo robotą, automatines apsaugines žaliuzes, išmanią gertuvę… o jeigu dar ir vėdinimo sistema veiktų kaip „lydekai paliepus“, būtų pasaka, o ne gyvenimas. Ir kartais reikia mokėti save lepinti. Sunku apsispręsti? Pradėkite nuo langų. Juk tai namų akys ir šviesa.

Kategorijos: Namų technika