Ne tokia ir naujiena: dulkių siurblys – robotas

Kai išmanieji prietaisai pradėjo veržtis į mūsų laisvalaikį, pamažu jie pradėjo atsirasti ir buityje. Išmanieji telefonai jau nieko nebestebina ir tampa net nebe mados reikalu, o būtinybe. Kiek kitokia situacija yra su išmaniais buities prietaisais, kurie į mūsų gyvenimą įsilieja lėtesniu tempu. Pačios besireguliuojančios užuolaidos, išmanus apšvietimas, elektriniai puodai, per naktį pagaminantys pusryčius patys, džiugina juos pasirinkusius asmenis. O koks šiandien yra visiems gerai žinomas dulkių siurblys – robotas?

Ką veikti savaitgalį? Tvarkytis…

Grindų siurbliavimas gali būti itin varginantis užsiėmimas. Ypač tada, kai namų erdvės itin didelės. Net ir labiausiai saugant namus nuo purvo, jo pamažu susikaupia nešvarumų pridaro ir naminiai gyvūnai, ir namiškiai, pavyzdžiui, neatsargiai gamindami maistą ar valgydami. Ką jau bekalbėti apie kitus nešvarumus, tokius kaip plaukai, dulkės ir pan. Purvas vis kaupiasi ir savaitgalį, kuomet labiausiai norėtųsi tiesiog ilsėtis kartu su šeima, tenka griebtis šluosčių ir siurblių. Bent jau vieną dalyką buityje dulkių siurblys – robotas gali palengvinti ir tai yra galimybė džiaugtis švariomis grindimis įdedant minimaliai pastangų.

Roboto baimės ir… privalumai

Į naujas technologijas daugelis dar žiūri atsargiai. Kas jei robotas neišsiurbs visko švariai, o bus investuoti dideli pinigai? Kas jei robotas naudos labai daug elektros energijos? O kas jei liks nešvarūs kambarių kampai? O kas jei toks siurblys labai garsiai veiks? Panašių klausimų yra šimtai.

Dažniausiai pamirštame, kad robotai siurbliai nebėra naujiena, tad tikrai buvo laiko jiems ištobulinti. Jei tiksliau, jie pasirodė maždaug prieš dešimt metų. Tai reiškia, kad naujas dulkių siurblys-robotas tikrai teiks daugiau džiaugsmo negu rūpesčių. Ar žinojote, kad egzistuoja ir tokių robotų siurblių, kurie ne tik švarina namus, bet ir saugo namus? Tai jis daro WEB kameros pagalba, kuri reaguoja į judesius.

Turint tokį pagalbininką namie, galėsite pamiršti apie siurbliavimo darbus. Žinoma, kartas nuo karto turėsite pasirūpinti šiuo švarintoju, tačiau tai nesukels didelių keblumų. Be didelių rūpesčių galėsite džiaugtis švaresniais namais nuolat, nes robotas siurblys juos tvarkys ne tik savaitgaliais, bet ir įprastomis dienomis. Nors šis išmanusis buities prietaisas gali kainuoti nemažai, tačiau tikrai tiks ir patiks asmenims, norintiems daugiau dėmesio skirti laisvalaikiui ir šeimai.

Kategorijos: Namų technika