Drėgnos namų patalpos – išties nemalonus reiškinys. Paprastai tokie rūpesčiai kyla vonioje, virtuvėje, taip pat – pirtyje. Kaip jau rašėme, vėdinimas yra tiesiog būtinas namuose, ir kanaliniai ventiliatoriai ypatingai padeda. Visgi tai dar ne viskas, ko reikia norint tinkamai prižiūrėti patalpas, kuriose kaupiasi drėgmė. Tad pateikiame kelis esminius aspektus.

Švara – būtina

 

Labai dažnai manoma, kad į drėgnas patalpas neverta investuoti daug laiko – šiaip ar taip, jos vis tiek liks drėgnos. Tačiau iš tiesų yra atvirkščiai. Juk kuo labiau jas apleisite, tuo blogiau jos atrodys ir tuo sunkiau bus jas paskui išvalyti.

 

Didžiausia bėda ta, kad nevalytos drėgnos patalpos sukelia ypatingai daug grėsmės sveikatai. Dėl to formuojasi pelėsis. Be to, drėgnose patalpose, ypač jei jose dar ir šilta, greitai plinta įvairios bacilos. Galų gale čia prastai jaučiamasi, o problemos gali paplisti ir po kitas namų patalpas.

 

Tad skirkite laiko periodiškai kruopščiai išvalyti bet kokią patalpą. Nesvarbu, kokias priemones tam rinksitės. Svarbu, kad aplinka būtų be dulkių, laiku išvalytumėte kondensatą, įvairias balas.

 

Be vėdinimo – jokios vilties

 

Tiek kanaliniai ventiliatoriai, tiek bet kurie kitokie vėdinimo įrenginiai yra patikimas sprendimas. Net jei patalpa švari, joje drėgmė juk vis tiek kaupsis. Drėgną orą labai lengva pakeisti sausu ir švariu. Naudoti ventiliatorius reikia nuolat – ne kartą per savaitę, valant patalpas. Būtent taip oras bus sausas ir bus išvengta žalos.

 

Šiuolaikiniai ventiliatoriai pasižymi labai patraukliais privalumais. Jie – lengvai valdomi ir reguliuojami. Pavyzdžiui, galite pasirinkti vėdinimo trukmę ir greitį. Be to, jie patogūs naudoti, nedideli, tad nesunkiai randą vietą net ir palyginti mažoje patalpoje. Ventiliatorius prireikus galima tiesiog perkelti į kitą vietą.

 

Kanaliniai ventiliatoriai ypatingai naudingi. Jie tobulai pritaikyti drėgnoms patalpoms. Tokie įrenginiai gali būti statomi ant grindų ar tiesiog montuojami ant sienų. Jie ilgaamžiai, todėl užtikrina komfortą ilgus metus. Puiku ir tai, kad dauguma jų gali veikti labai tyliai, tad nė netrukdys mėgautis karšta vonia.

 

Pasirūpinę tokia įranga, pasistengę palaikyti švarą ir tvarką nuolat, reguliariai tikrindami įvairių detalių ir kambario elementų būklę galite išvengti bet kokio diskomforto. Tad drėgnos patalpos – ne pasaulio galas, o lengvai įveikiamas namų iššūkis.

Kategorijos: Namų technika