Vasaros sezonas dažnai skatina susigriebti. Kasdien depiliuotis kojas tingisi, tad pradedama dairytis po artimiausius grožio salonus. Vienos nusprendžia depiliuotis namuose, kitos keliauja pas specialistą, kad šis tai padarytų už jas. Šiandien naujausios technologijos patobulėjo, tad depiliaciją galima atlikti ne tik vašku, ar epiliatoriumi, bet ir lazeriais. Šio tipo depiliacija Lietuvoje pamažu populiarėja, tačiau daugeliui vis dar kyla neaiškumų ir klaustukų. Tad šįkart nagrinėjame lazerių ypatybes, veikimo principą ir viską, kas susiję su šio tipo technologija.

Kokie lazeriai naudojami procedūrai?

Gultis po lazeriu daugeliui vis dar atrodo pavojinga, tačiau šio tipo procedūra yra visiškai kitokia nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Pirmiausia, lazeriai nesukelia skausmo, juntamos karščio bangos daugeliui atrodo netgi malonios.

Štai, lazerinė depiliacija Vilniuje, atliekama naudojantis Syneron Candela GentleLase Pro ir GentleMax Pro lazerio modeliais. Juos naudoja „Era Esthetic“ klinika. Šie lazeriai kitap dar vadinami Aleksandrito lazeriu.  Galimybė reguliuoti lazerio stiprumą, sukuriamas šaldantis efektas leidžia įveikti įvairaus tipo plaukelius be jokio skausmo. Dėl šios priežasties procedūros metu nereikalingi papildomi šaldantys geliai. Jame jau yra integruota speciali odą atšaldanti sistema, todėl plaukelių šalinimas lazeriu nėra nemaloni ar labai skausminga procedūra. Jos metu lazeris slankioja odos paviršiumi, skleisdamas energijos impulsus, kurie gali pasireikšti lengvu dilgčiojimu, tačiau ne skausmu

Vertėtų priminti, kad lazeris – ne šiaip bet koks, o medicininis prietaisas, tad juos naudoti gali tik medicininės dermatologijos specialistai. Lazeris taip pat veikia kaip gydomoji priemonė, nepaliekanti randų, leidžianti išvengti įauginėjančių plaukelių. Daugeliui merginų ir moterų įauginėjantys plaukeliai yra opi problema ir nemaloni pokalbių tema. Jei Jums tai pažįstama, laikas mesti laukan visus peiliukus ir epiliatorius.

Šalin plaukelius nuo viso kūno!

Susitvarkyti bikinio zoną, kasdien skustis kojas ir pažastis vargina. Peiliukus reikia keisti, o norint susitvarkyti skirtingas kūno zonas, dažnai prireikia ir skirtingų priemonių. Lazerinė depiliacija Vilniuje vis labiau domina ir jaunas merginas, kurios jau pavargo nuo įauginėjančių plaukelių ir kasdienių depiliacijos procedūrų.

Lazeriai atvirkščiai nei peiliukai ar tas pats epiliatorius, sunaikina plauko folikulą, o kelis kartus pakartojus procedūrą, plaukelius šalinti tenka vos kartą per metus. Tobulėjančios technologijos leidžia išvengti varginančių kasdienių procedūrų, o tai yra bene geriausia naujiena toms, kurios taupo ne tik finansus, bet ir savo laiką.

Kategorijos: Kita