Kasdienis žemės ūkis neapsieina be įvairios technikos naudojimo – reikalingi traktoriai bei kita įranga, užtikrinanti derliaus priežiūrą ir nuėmimą. Šiuolaikinis ūkininkas žino, ko jam reikia – svarbu protingas kainos ir kokybės santykis. Jį užtikrina Deutz Fahr kuriama įranga (daugiau informacijos rasite Salvis.lt). Tad ką apie tai reikia žinoti, kad pasirinktumėte teisingai?

Traktorių panaudojimas itin platus

 

Viena dažniausiai žemės ūkyje naudojamų technikos priemonių yra traktorius. Jie naudojami daugeliui skirtingų darbų atlikti: žemės ūkio darbams, šiukšlių išvežimui, laukų tręšimui, darbui miške, žolės pjovimui ir net pašarų ruošimui. Pagrindinė traktoriaus funkcija – apdirbti žemę. Tai ypač palengvina ūkininkų darbą, mat be tokios įrangos tie patys darbai reikalautų daug daugiau laiko ir jėgų.

 

Be to, prie traktorių gali būti kabinama įvairi technika, su kuria atliekamos dar įvairesnės funkcijos. Gali būti prijungiami purkštuvai, volai, šienapjovės, plūgai, krautuvai bei daugelis kitų.

 

Kaip žinoti, ką pasirinkti?

 

Šiuo metu Europoje yra itin populiarus ir gerai žinomas prekės ženklas Deutz Fahr (oficialus jo variklių atstovas Lietuvoje – Salvis.lt). Jis užtikrina gerą kainos ir kokybės santykį, o gedimo atveju minėtoje svetainėje rasite daugiau informacijos apie tai, kur kreiptis. Jumis pasirūpins kvalifikuota profesionalų komanda ir greitai vėl galėsite džiaugtis puikiai veikiančia technika.

 

Gedimo atveju – kokios paslaugos siūlomos Lietuvoje?

 

Intensyviai naudojant techninę įrangą visuomet yra bent jau menka tikimybė, kad ji gali sugesti. Gedimų būna įvairiausio pobūdžio, tačiau svarbu reaguoti laiku. Pasitaiko, kad nustoja veikti variklis ar atsiranda įvairių trūkumų.

 

Tokiu atveju, jei naudojate Deutz Fahr techninę įrangą, apie variklių taisymą informaciją rasite Salvis.lt svetainėje. Profesionalų komanda apsiims gedimo šalinimu, o jei variklis sugedęs nepataisomai – jums bus pasiūlytas naujas. Jis ne tik atitiks senojo duomenis, bet gausite ir garantiją.

 

Taigi, dirbant žemės ūkio srityje yra labai svarbu pasirūpinti kokybiška technika. Šiuolaikiniam ūkininkui svarbu ir kaina, ir kokybė, tad rinkdamiesi tokią įrangą kaip traktoriai, atsižvelkite į visas jų teikiamas savybes bei jūsų ūkio poreikius.

Kategorijos: Žmonės ir technika