Prasidėjus 2019-iesiems į mūsų gyvenimą įsiveržia įvairūs pokyčiai: pristatomos metų spalvos, populiariais turėsiantys tapti interjero ir mados stiliai. Dviračių industrija taip pat nesnaudžia ir metams prasidėjus imame matyti, kokios tendencijos turėtų nustebinti dviratininkus likusią metų dalį. Apžvelgsime 4, kurios, mūsų manymu, dviračių entuziastams turėtų patikti labiausiai.

Dviračiai internetu

Anot Dviratiskross.lt atstovų, vis daugiau žmonių renkasi tiek detalių, tiek dviračių pirkimą internetu. Tai ypač išpopuliarino keletas gamintojų, kurie savo dviračiais internetu prekiauja patys, nesinaudodami partnerių parduotuvėmis. Tai duoda dvigubą naudą: kaina, perkant internetu, neretai būna mažesnė, o komunikacija būna žymiai paprastesnė ir greitesnė – nereikia kreiptis į pardavėją, kuris vėliau pateikia užklausą tiekėjui, o galiausiai atsakymas perduodamas klientui. Žinoma, perkant internetu sutaupysite ir brangaus laiko.

Bekamerinės sistemos

Bekamerinių padangų nauda jau kurį laiką mėgaujasi kalnų dviratininkai ir nesunku suprasti kodėl. Šioms padangoms nereikalingos kameros, o vietoje jų naudojamas specialus sandarinimo skystis, kuris efektyviai užpildo smulkius pradūrimus ir neleidžia padangai prarasti slėgį. Parduotuvės Dviratiskross.lt atstovų teigimu, bekamerines sistemas artimiausiu metu turės tiek plento, tiek   važinėjimui žvyru (angl. gravel) skirti dviračiai. Internetu galima įsigyti šiai sistemai reikalingų prekių: padangų, sandarinimo skysčio, ratlankio juostos, specialių ventilių.

Elektriniai dviračiai

Iš pradžių dviratininkų bendruomenės pasitikti gana priešiškai, šie dviračiai užkariauja vis daugiau ir daugiau širdžių. To priežastis paprasta – užuot kvestionavus, ar tai yra tikri dviračiai, imta suprasti, kokią naudą jie teikia ir akcentuoti jų privalumus. O jų yra išties nemažai: elektriniais dviračiais važinėti yra gerokai lengviau pradedantiesiems, reikalingas mažesnis fizinis pasiruošimas. Trumpai tariant, juo gali žymiai ilgesnį laiką mėgautis daugiau žmonių. Mažiau pavargstant, nuvažiuosite daugiau. Juk tai – nuostabu!

1x sistemos

Ką reiškia šis kodinis pavadinimas? Dviračiai internetu, kuriuos rasite Dviratiskross.lt, gali turėti tris, dvi arba vos vieną žvaigždę priekyje. Kalnų ir kroso dviračiuose dominuoja viena žvaigždė priekyje ir 11 ar net 12 pavarų turintys žvaigždžių blokai. Tikėtina, jog šis principas taps vis populiaresnis žvyrkelio bei turistinėms kelionėms (angl. bikepacking) skirtiems dviračiams. Jis leidžia atsisakyti priekinio pavarų perjungėjo ir rankenėlės, o važiuojant nereikia nuolat rūpintis tinkamos pavaros ieškojimu. Be to, šis sistema padeda sumažinti bendrą dviračio svorį.

Tikėtina, kad šias tendencijas šiemet gatvėse pamatysite vis dažniau ir nuspręsite išbandyti patys. Jos orientuotos į praktiškumą ir patogų važinėjimą, todėl siūlome jomis pasidomėti plačiau.

Kategorijos: Kita