Ironiška, tačiau, kai kalba pasisuka apie langų uždangas, išsirinkti tampa be galo sudėtinga. Ir nors apie tai kalbėta ne vieną ir tikrai ne du kartus, klausimas: žaliuzės, roletai ar užuolaidos? – aktualus bet kuriuo metu. Šįkart nusprendėme plačiau panagrinėti medinių žaliuzių privalumus ir pateikiame 3 pagrindines priežastis, kodėl rinktis verta būtent šias langų uždangas.

1. Paprasta priežiūra
Kai pradedama kalbėti apie namų interjero dizaino ypatumus, kiekvienas galėtų pasakyti tą patį – „norime jaukumo“. Dėl šios priežasties daugelis renkasi storas aksomines naktines užuolaidas ir plono audinio dienines. Jos puikiai dera beveik bet kokiame interjere, suteikia namams prabangos įspūdį, tačiau daugelį vargina sudėtinga šių langų uždangų priežiūra ir . Erzina užtraukimo ir atitraukimo ritualai, o audiniai, kaupiantys dulkes taip pat nėra „geriausias namų šeimininkės draugas“.

Medinės žaliuzės išsiskiria itin paprasta priežiūra, jos lengvai ir paprastai valdomos ir jų tikrai nereikia skalbti. Be to, kaip ir užuolaidos, jos gali suteikti būstui prabangos įspūdį. Kai nereikia sukti galvos dėl langų uždangų sudėtingo valymo, gyvenimas tampa tikrai daug lengvesnis.

2. Natūralumas
Įprasta, kad medines žaliuzes dažniausiai renkamasi įrengiant vasarnamį, tačiau tikrai ne nuolatinį būstą. Visgi, jei namuose trūksta natūralumo ir žemiškų spalvų, šio tipo uždangos bus bene geriausias sprendimas. Jos nesunkiai paįvairins šaltą industrinį interjerą, suteiks jam malonaus jaukumo ir leis ekologiškiau pažvelgti į savo gyvenamąją vietą.

3. Apsauga
Medinės žaliuzės atvirkščiai nei kitos langų uždangos yra ne tik ilgalaikis namų puošybos elementas, bet taip pat ir praktiška apsauga nuo nemalonios saulės kaitros vasaros dienomis. Būstų savininkai, kurių pagrindinių gyvenamųjų erdvių langai yra į pietinę pusę, kenčia nuo pernelyg aukštos temperatūros patalpose. Tai neleidžia pailsėti, susikaupti ir apskritai atima visą energiją.

Pasirinkus medines žaliuzes to galima išvengti, o namuose leisti laiką bus gera net karščiausiomis vasaromis dienomis, nes su žaliuzių pagalba patalpose esanti temperatūra išliks stabili ir nebus juntami staigūs pokyčiai, atimantys visą energiją.

Jei vis dar svarstote, kuo dengti būsto langus, apsvarstykite esminius savo poreikius. Laiką, kurį praleisite valydami sunkias naktines užuolaidas, galėtumėte išnaudoti savo pomėgiams ar daugiau pabūti su šeima. Medinės žaliuzės – ne tik graži, bet ir praktiška langų uždanga, taupanti Jūsų laiką ir energiją.

Kategorijos: Namų technika